Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit kell tudnum ezeknél a...

Mit kell tudnum ezeknél a pozícióknál? (foci, több lent)

Figyelt kérdés
tehát én fociban játszok középvédőt, szélsővédőt, és szélső csatárt. Ezekhez mit kell tudnom? Milyn cipőt ajánlotok?(legtöbbször szélső védőt játszom, de segítek a támadásban is...Könnyű, vagy kényelmes? Nike vagy Adidas?(Mondjuk az mind1)

#edzés #cipő #tudás #futball #szélső védő #szélső csatár
2012. aug. 27. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy szar lancast cipőm van!Szélső hátvéd vagyok!
2012. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én adidas predatort használok és nekem bejön jo cipö amugy én közép csatár vagyok
2012. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kúúúúúúúúúúúúúúúúrvára mindegy milyen a cipőd ha rosszul játszol

tudod a focit nem márkára játszák

2012. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy

De én nike mercurialt ajánlok :) Jó kényelmes jobban tudok benne futni és megéri sokat bir

2012. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én védőt még életben nem játszottam, de a szélsőknek gyorsnak kell lenniük, és jól kell cselezni, ebből adódóan minél könnyebb cipőt kell keresned, pl. nike mercurialt.
2012. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hármas válaszolónak meg félig igaza van, de lehetsz atomsz*r is, ócska cipőben még sz*rabb vagy. Egy jó cipő mindig óriási előny, hiába mondja sok mindenki, hogy a cipő nem számit. Pedig nagyon sokat számíthat.
2012. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Osztályban én vagyok a leggyorsabb, eddig egy CTR360 Trequartista-t használtam, de nem volt kényelmes. Jól cselezek, de általában gólpasszokat adok. Én nem nagyon bízom a mercurial-ban mert vékony az anyag és ha valaki véletlenül rámlép, akkor...értitek. Apukám Amerikában dolgozik, tehát nekem olyan cipőket tud beszerezni, amik itthon 50k.
2012. aug. 29. 12:41
 8/9 A kérdező kommentje:
de köszi mindenkinek a választ! :D
2012. aug. 29. 12:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Akk még nézz rá a Nike Tiempo Mystic IV-re...
2012. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!