Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi lett az Ac Milánnal?

Válasz25 kérdése:

Mi lett az Ac Milánnal?

Figyelt kérdés

Eladják a legjobb játékosaikat t.silva ibrát cassanót

és nem igazolnak csak selejt játékosokat.Miért nem tud csak egyszer zsebe nyúlni berluckoni papa?



2012. aug. 26. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert az anyagi ügyeit nézve eléggé rá van szállva az adó hatóság,most pedig törleszthet.(Nem kellett volna annyit ku*vázni..)
2012. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért Berlusconi iszonyatosan sokat tett a Milanért, ha ő nem lenne ez a csapat valahol a másodosztályba szerepelen, vagy még ott se...Egyébként meg most egyszerűen nem engedheti meg, hogy mélyen a zsebbe nyúljon. Eladta a legjobb játékosait, ennek állítása szerint az az oka, hogy jövőre már nem lehet ilyen üzleteket kötni, ezért idén még jól lehúzta pénzel a psg-t. Ettől függetlenül én nem féltem a Milant, lehet idén nem nyernek semmit, de biztos vagyok benne, hogy Berlusconi és Galliani tudják mit csinálnak, és a nem is olyan távoli jövőben fognak ők még nagyon sikeres Milant építeni. De megértem a csapat szurkolóit is, hogy jelenlegi állapot miatt elvannak keseredve.
2012. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de szaros 20 milliót nem tudnak kifizetni kaká-ért?
2012. aug. 26. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Te feltudod fogni, hogy ez amit csak így leszaroztál milyen hatalmas összeg? Kevés olyan ember van aki csak úgy szívesen megválna ennyi pénztől, főleg úgy, hogy az érte kapott játékos lehet nem is ér már ennyit. Más kérdés, hogy szerintem Kaká úgyis visszatér korábbi klubjába pár napon belül, megfognak egyezni valahogy a felek.
2012. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mez eladásokból majdnem visszajönne nekik az ára
2012. aug. 27. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
tegyük fel visszajön mezeladásból (ami hülyeség mert nem akkora név már Kaká) azt a rohadtsok fizut ami havi szinten majdnem 1 milla (euróba) meg ki fogja elé rakni amekkora fizu kellene neki 4-5 játékost kifizetnek.Most 220e-t keres hetente inkább elpadozik ennyiért.
2012. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de biztos belemenne a fizetéscsökkentésbe és a Milánnál rendszeres játéklehetőséget kapna ezáltal bizonyíthatna menezesnek hogy meghívót kapjon a válogatottba.
2012. aug. 29. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:
30 éves innentől már csak lefele fog menni és ezt ő is tudja.
2012. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!