Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok ehhez a tippmix...

Mit szóltok ehhez a tippmix "tatkikáról?

Figyelt kérdés
Mindig csak 1 eseményre tippelnék, ami legalább 2-es odds. Ha bejön nyerek, ha nem akkor másnap is tippelek 1-re, csak dupla téten. És így tovább amig nem nyerek. Értek azért a focihoz, és olyan nem lehet, hogy 4,5ször egymás után ne találjak el 1et. Most kezdtem ezt az egészet, egyelőre 500ft alaptéttel. Már 1200 ft nyereségben vagyok. Játszik más is így?
2012. jún. 16. 11:37
1 2
 11/12 anonim válasza:
Amúgy úgy is érdemes, hogy mondjuk felteszel 5 ezret egy 2x szorzóra vagy sok kicsit, nyerhetsz 10 ezret, és mellé felteszel még másik kettőt pl 500 Ft ért, és ha a másik kettőt el is bukod, akkor a 10 ezer még a tiéd lehet, és akkor is csak nyereség jön. Ebben is elég kevés esélye van annak, hogy mind a hármat el bukjad. Én legalábbis így mindig nyerek.
2013. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

nekem nem jön be ez a Martingale-es dolog:/

Találj ki egy stratégiát. Játsszd azt, viszont állíts fel szabályokat magadnak, amiket ha törik, ha szakad nem rúgsz fel! pl nem fogadok olasz bajnokságra mert sok a döntetlen:D meg ilyenek.

2014. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!