Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a jobb? Messi vs Fernando...

Ki a jobb? Messi vs Fernando Torres?

Figyelt kérdés
Ki a jobb játékos? Kinek a mutatott játéka jobb?

2012. jún. 15. 15:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
jobban szeretem torres-t mint messit de messi télleg jobb
2012. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Két nagyon különböző játékosról van szó...Torres a kedvenc focistám, de ettől függetlenül tőlem is kap kritikákat, mert nem a kinézetéért szeretem (lány vagyok XD ) torres mindíg azt csinálja, h beáll az ellenfél 16-osához és várja a labdát. ha nem miliméter pontos a passz, vagy a beívelt labda akkor bele se piszkál. Meg se próbál labdát szerezni, csak sétálgat és kocog a meccsek alatt. A liverpoolban meg az atletico-ban még nem így volt, mostmár igen. Talán azt hiszi, ha sokat fizettek érte akkor azt csinál amit akar. pedíg ha ebben a szezonban nem kezd magával semmit, sem a válogatottban sem a chelseánál akkor a klubbjában továbbra is a padon csücsül, vagy elpasszolják, a válogatott meghívót meg ne is várja a postástól ;/ Messi tényleg nagyon hajt, labdákat szerez stb... most biztos, hogy ő a legjobb csatár a világon, ahogy Casillas a legjobb kapus :D torres tudoása a régi, csak alkalmaznia kéne és nem a haját igazítani a kezdő rúgás előtt. Hiába ő a kedvenc játékosom, mert tudja amit kell, jelenleg messi a jobb mert ő alkalmazza is :)
2012. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!