Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a jobb? Messi vs Fernando...

Ki a jobb? Messi vs Fernando Torres?

Figyelt kérdés
Ki a jobb játékos? Kinek a mutatott játéka jobb?

2012. jún. 15. 15:43
1 2
 1/12 ✮ʝօк&# ***** válasza:
ugyanmár..
2012. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Más stílus a 2 labdarugó innentől kezdve az összehasonlitás felesleges.Ha pár éve megkérdik Torres világ legjobb csatára Messi világ egyik legjobb szélsője.Mióta Chelseabe van Torres üres kapuba se talál be és amit összeszerencsétlenkedik rossz nézni.(Sevcsenko is Chelseabe romlott el).Jelen pillanatba Messi a jobb poziciótól függetlenül.Messihez akit érdemes hasonlitani CR meg Ribéry szerintem.De mind1 mert egy Barcás Messit egy Madridos CR-t többi megoszlik én aztmondom forma kérdése és 1 fecske nem csinál nyarat.Mind 3 sztár szélső ugyanbár megtudja magának csinálni a helyet helyzetbe tudják magukat hozni de mind3 játékost egy jó csapat támogat.És válogatottba lehet látni mennyire elvannak halva.Messit a 2010-es VB-n.CR-t meg Ribéry-t itt EB-n....
2012. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez így van. Mintha azt kérdeznéd, ki volt a jobb, Figo vagy Zidane. Mindenkinek vannak erősségei és gyengeségei, így szerintem nem lehet kijelenteni. Ha az eredményességet nézed, rengeteg focista van, aki nem cselez így, nem ennyire technikás, de sok gólt lő, magas a helyzetkihasználása.

Most az Eb-n pl Gomez. Ha helyzetbe kerül, gólt lő.

Torres az íreknek tudott gólt lőni, hát nehéz dolga nem volt.

2012. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Messi. De miért pont egy kiváló csatárt (messi) és egy béna low csatárt (Torres) kérdeztél meg?
2012. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ezen mit nem lehet el dönteni mondjátok meg ?? Torres semmibe se jobb mint Messi talán fejelésbe. Messi gyorsabb,jobban cselez gólerősebb jobban is passzol és több poszton bevethető. Ja és nem tudom mennyi barcelona meccset néztek de Messi már 2 szezonja középen játszik nem a szélen.
2012. jún. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ui Messi a vb tényleg szar volt de mostanába jól játszik a válogatottba is torres meg be se férne normál esetben.
2012. jún. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Messire szavaznék. Torres is jó, de túlságosan is a "kiszolgálástól" függ a teljesítménye, míg Messi úgymond önállóbb.
2012. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, amit mondtál az egy nagy hülyeség. Mindenki aki gólt lő, az a kiszolgálástól függ. Torres is tud jól cselezni, Messi is. De előtte kell valakinek egy jó passzt is adnia.
2012. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Első reakcióm: O.O miii??

De egyébként egyértelmű, hogy Messi, de én Torrest jobban szeretem :)

2012. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért Messinek nem 1 olyan gólja volt amit egyedül meg indulva 4-5 emberen át bevitte és gól vagy szabadrúgásból Torresnek nem nagyon volt ilyen. Épp elméjű ember aki ért a focihoz és nem utálja Messit az tudja hogy Torres meg se közelíti.
2012. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!