Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék egy focista példakép...

Szeretnék egy focista példaképet, az eddigi választottam Cristiano Ronaldo, kérdésem hogy hogyan vélekedtek erről az emberről, érdemes őt választani?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy focista példaképet is (vannak már más sportoló példaképeim, Michael Schumacher, Fernando Alosno, Roger Federer)


Fociban nem vagyok annyira jártas, de most szeretnék innen is választani egy olyan embert, aki számomra, egy fiatalnak megfelelő példakép lehet! C Ronaldoról annyit tudok hogy egy igen eredményes játékos, aki nagyon híres, számos kiváló klub játékosa volt, nagyon keményen dolgozott egész életében a sikereiért és kétszeres Arany Labda játékos stb


Tudnátok egy kicsit mesélni ennek az embernek az erényeiről, s rossz dolgairól is? Valamint, hogy ti kit javasolnátok példaképnek s miért?


2011. dec. 18. 17:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha már csak így látatlanba megy a példaképválasztás, én is inkább 19:40-es válaszoló ajánlásai közül választanék.(pl.: Xavi, Casillas). A klubhűség, az alázat, a megnyert díjak és még a magánéletük is mind mellettük szól.

Szerintem egy példaképnél fontos a sporton kívüli élete is, ami valljuk be, CR-nek nem épp példás.

Emellett tényleg a nagy meccseken rendre alulteljesít, a válogatottban és a klubjában is.

Mondjuk nekem mindegy, felőlem lehet a példaképed, de előtte olvasgass többet róla, nézd a meccseket, videókat, nyilatkozatokat, stb...aztán döntsd el magad, hogy érdemes-e őt választani példaképnek.

2011. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 lorant118 válasza:
hehe nem 2 szörös hanem 1 szeres messi 2szeres .
2011. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem Diego Milito
2011. dec. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mondjuk kicsit egyetértek at elozokkel,de ha már akarsz egyet szerintem ő kiváló választás,istenkirály!!!!!kétségtelenül ő a legjobb!!!!!!!
2012. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes,pasiként mondom fullos pasi(nem nem vagyok b_zi,csak látom :) ),nők kedvence,fullos nője van,jól focizik,szakmája csúcsán ilyen fiatalon.

Nekem is egyik példaképem nekem mondjuk sok van.

Pedig nem vagyok focista csak szintén sportolok én is.


25Ffi

2013. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!