Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Cristiano Ronaldo...

Szerintetek Cristiano Ronaldo jó focista, vagy csak a kinézete miatt szeretik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Az átigazolásért 94 milliót fizetett a Madrid. A pályán nyújtott teljesítménye alapján is mert 25 gólt rúgott úgy az első szezonjába hogy nem is az eredeti posztján játszik. Szóval igen eléggé jó focista.
2010. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
94 milliót?:OO Ezt nem is tudtam...
2010. máj. 18. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Az hogy mennyit fizettek érte nem 100%-os mérőszám.Attól függ kihez hasonlítjuk. Pld most Messi jobb. De voltak régen is nagyok.
2010. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Habár nem igazán kedvelem a stílusát Pl: sokat szimulál, ha nem jön össze valami a lesen sétálgat meg minden, nem hogy felállna és megpróbálna visszaszerezni a labdát... De azt el kell ismerni, hogy zseniális focista, jelenleg a világ egyik legjobb játékosa, és még elég fiatal, ha jól tudom 25éves. Van még egy 10éve, hogy még jobb legyen.
2010. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy rohadt áruló,de jól játszik!Hajrá Man.utd!!!
2010. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is a szimulálásaival van bajom.. Amugy jó játékos lenne, csak ez a nagyképűség... Mondjuk van miért beképzeltnek lennie ennyi zsével..
2010. máj. 19. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:

hát szerintem jó játékos nem sok csatár mondhatja el magáról h átigazol egy csapathoz és az elsö szezonba rúg 25 gólt ugy h kb 2 hónapig sérült volt

de nemkéne ekkora fényüzésbe élnie,havonta töri össze a lamborghiniket...

de amugy én Reálos vagyok de sztem ennyit azér nem ért de mongyuk a reálnak van pénzze...

és elvileg vissza is jött az a pénz mert ronaldos- mezekböl eladtak egy csomót és visszajött vmi 100 milla körül :D

2010. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De annak a nagy része nem a Realé lesz hanem Ronaldoé és azé a cégé amelyik legyártotta a polókat.
2010. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!