Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék egy focista példakép...

Szeretnék egy focista példaképet, az eddigi választottam Cristiano Ronaldo, kérdésem hogy hogyan vélekedtek erről az emberről, érdemes őt választani?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy focista példaképet is (vannak már más sportoló példaképeim, Michael Schumacher, Fernando Alosno, Roger Federer)


Fociban nem vagyok annyira jártas, de most szeretnék innen is választani egy olyan embert, aki számomra, egy fiatalnak megfelelő példakép lehet! C Ronaldoról annyit tudok hogy egy igen eredményes játékos, aki nagyon híres, számos kiváló klub játékosa volt, nagyon keményen dolgozott egész életében a sikereiért és kétszeres Arany Labda játékos stb


Tudnátok egy kicsit mesélni ennek az embernek az erényeiről, s rossz dolgairól is? Valamint, hogy ti kit javasolnátok példaképnek s miért?


2011. dec. 18. 17:55
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:

az ilyen példakének mi értelme van?

de most komolyan,nem vágom hogy mi szükség van azt mondani bárkinek is hogy a példaképed és közben meg nem is tudsz róla semmit.

az olyan nem lehet példakép akit nem tisztelsz,nem ismersz,és bárki rosszat mond rá már nem is tartod példaképnek de még csak egy szócsatában meg sem tudnád védeni a példaképedet.

bár az is lehet hogy ez az egész kérdés egy nagy kamu,remélem így van.

2011. dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

17:59


Rendben, te nem látod értelmét annak hogy példaképe legyen valakinek, ezt én elfogadom, viszont azt neked kell elfogadnod hogy másoknak lehetnek, vannak példaképei, ezt tiszteletben kell tartani, miképpen én is elfogadom hogy neked már maga a kérdésem semmit sem jelent

2011. dec. 18. 18:02
 3/15 anonim válasza:

a példakép az az ember,akit szeretsz,akire felnézel.

te most ezt komolyan tőlünk kérdezed?

remélem csak vicc a kérdés.

2011. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Google
2011. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 dirtboy ***** válasza:

persze hogy lehetnek de tudod akiknek vannak példaképei azok saját maguk válasszák ki maguknak nem mások véleménye dönti el hogy ki legyen az.

nekem is van példaképen és sokáig nem is voltam vele tisztába hogy ő az csak feltűnt hogy mindig eszembe jut ha néz idők vannak.

2011. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egyszer nyert aranylabdát, nem kétszer de lényegtelen.

Óriási játékos, pár éve Manchesterbe brutálisan nagyképű volt, de amióta Madridba van valamivel visszavett az arcából, de azért még mindig van benne nagyképűség (és lesz is mindig). Vannak alkalmak amikor nem játszik alázatosan. Tény, hogy nagy játékos, sok szép sikerrel, de az én véleményem szerint nem megfelelő példakép alak a nagyképűség és az alázat hiánya miatt. Ha fociról van szó akkor Inzaghira nézek fel leginkább mint példakép. Nincs olyan tehetsége mint az igazi nagy világsztároknak mégis akkora alázat van benne, hogy felküzdötte magát a legjobbak közé. Ráadásul emberileg is fel lehet rá nézni!

Amúgy abba egyetértek a többiekkel, hogy ennek így nem sok értelme van ha nem ismered kellően, hogy lehetne már példakép?

2011. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

18:06


Jó dolgokat írsz le, s hidd el, a többi példaképem én választottam ki és azért mert ismertem sokat kutakodtam utánuk és egész életvitelük, hozzáállásuk tették a szememben értékes sportolókká magukat viszont C Ronaldoról nem tudok sokat, azt szerettem volna hogy itt olyan emberek írjanak róla akik ismerik erényeit és negatív tulajdonságait, ehelyett eddig szinte csak támadásokat kaptam itt

2011. dec. 18. 18:12
 8/15 A kérdező kommentje:

18:09


Nagyon szépen köszönöm =) Valami ilyesmit szerettem volna a többi embertől is olvasni, de eddig egyedül tőled kaptam ilyen választ

2011. dec. 18. 18:14
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem érdemes.

CR a nagy meccsek Houdini-je. Mert mindig eltűnik. Főleg mióta spanyolban van, ahol szezononként 2 komoly meccs van csak.

Angliában azért meg tudott villanni néha rangadókon is (pl bl döntő). Nem véletlen ott nyert bl-t és aranylabdát.


A példakép és a kedvenc játékos dolog teljesen más.

Példaképet nehéz választani mert ahhoz emberileg is kell mutatni vmit.

Ezt inkább olyanok érdemlik meg aki mondjuk mindig alázattal szolgáltak 1 klubot.

Giggs, Raul, Lampard, Xavi, Casillas, Del Piero és még pár az aktívak közül akiknek tényleg az életet jelenti az a klub ahol játszanak.

És még persze sok olyan van aki már visszavonult.

2011. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, hogy az ember előre eldönti, hogy lesz egy példaképe, aztán divat és felkapottság alapján válogat a listából.
2011. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!