Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lennél futball játékvezető?

Lennél futball játékvezető?

Figyelt kérdés
én az vagyok, és kíváncsi vagyok, hogy más hogy viszonyul ehhez.
2009. máj. 2. 23:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

újoncként ne is várj sokat. tavaly, mikor kezdtem, én is összesen 5 meccsen voltam....

ősszel meg már kaptam minden hétvégére meccseket

2009. máj. 3. 21:04
 12/21 werte ***** válasza:
86%

Lennél játékvezető. Sajnos a térdem felmondta a szolgálatot, így ha foci berkein belül szeretnék maradni, edző, vagy bíró lehetek max. Ugy tudom van erőnléti felmérő, amivel besorolnak, hogy mely osztályban vezethetsz meccset!

Vannak zűrösebb helyek, ott elgondolkoznék, hogy merjek e vezetni, mert sok helyen isznak a rendezők is. Bár a lényeg, ha jól vezetsz egy meccset és próbálsz mind2 csapat kárára is tévedni, nincs okuk verekedni...

2009. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
szar térddel nem sok sikered lenne, mivel elég sokat kell futni. Van fizikai teszt, de nem az dönt arról, hogy milyen osztályban vezethetsz. a fizikai, illetve elméleti teszt az ALAPFELTÉTELE annak, hogy vezethess. ahhoz, hogy a legalacsonyabb osztályból fentebb juss, jó ellenőri osztályzatok, és jelentések kellenek, meg nem árt a már említett hátszél sem
2009. máj. 3. 22:09
 14/21 werte ***** válasza:
100%
Félreértesz. a térdema sok ütközés és becsúszások eredményének köszönhetően ment szét. Kispályát és a futást pedig bírtam eddig is. védő voltam bírnom kellett a sprintet is. DE annó 3-4 éve amikor egy próba játékvezetési órára beültem ott a Szarka játékvezető magyarázta h a cooper teszt dönti el mely osztály ütöd meg... Na és persze az elméleti tesz is fontos... Mely megyében ténykedsz?
2009. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

hát nemtudom hogy ott akkor hogy van, sőt, itt nem is coopert kell futni, hanem 6x40 m sprint, illetve 20x150m futás+6x50m séte, persze ezeket időre.

A szintidő teljesíthető, annyiban van hatással az osztályra, hogy az nbIII-asoknak kisebb a szintidejük, mint nekünk, megyeieknek.

Egyébként Hajdú Biharban működöm

2009. máj. 3. 22:31
 16/21 anonim válasza:
100%
Én is az vagyok már harmadik éve, és nekem már nem számítanak a nézők beszólásai, ha pedig a játékos szól valami azonnal kiállítom. Én szeretek játékvezető lenni nem a pénzért csinálom, ha nem fizetnének érte akkor is csinálnám.
2009. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Bár a szabályokat elég jól ismerem, nem tudnék levezetni egy meccset, még gyerekeknek sem. Erre születni kell. Belőlem a leginkább a határozottság hiányzik ehhez a szakmához.
2009. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%
Én is jv vagyok, és nagyon élvezem. Szerintem egy nagyon érdekes hivatás, izgalmasnak tartom. Egy éve tavaly márciusban kezdtem el, és az utolsó fordulóban NB3-ban is jártam, ahol máár azért nagyon jó a légkör. Persze aki nem bírja, ha szidják őt, vagy a családtagjait, az ne menjen fújni, de engem például feltüzel ha ilyen "jó" hangulat van a nézőtéren. Amúgy meg nem kell vele foglalkozni, mert neked nem a nézőknek kell megfelelni, hanem magának a játéknak, a sportnak.
2009. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem. A meccs végén mindig engem vernének szarrá :)
2010. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Én két éve játékvezető vagyok. Nagyon izgalmas és érdekes foglalkozás.

Nincsen annál feltüzelőbb, amikor egy játékosnak felmutatod a második sárgát és hallod ahogyan a közönség felhördül, mert látják a pirosat. (Pedig ez még Megye II-III-ad osztály)

Engem a szidások egyáltalán nem bántanak. Igazából azon szoktam "izgulni", hogy tényleg jól ítéltem meg az adott sziutációt.

Bár nem nézi senki sem jó szemmel, hogy 21 éves emberkeként, szamár 40 éveseknek dirigálom a meccseket. :)

2010. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!