Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lennél futball játékvezető?

Lennél futball játékvezető?

Figyelt kérdés
én az vagyok, és kíváncsi vagyok, hogy más hogy viszonyul ehhez.
2009. máj. 2. 23:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lennék. Nem a leghálásabb foglalkozás. Biztos sok türelem kell hozzá.

Milyen osztályban vezetsz mérkőzéseket?

2009. máj. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
En sem lennek szivesen, igaz lany vagyok es nem is erdekel a futball :(
2009. máj. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Lennék, ha jól fizet.
2009. máj. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább focista lennék.

Mutogathatnád nekem a sok sárga meg piros lapot vagy nem tudom milyen színekben van, nő vagyok :D

Amúgy az tény, hogy nem hálás meló mert ha megharagudnak rád egyes csoportok akkor azt nem felejtik el könnyen és mindenki arról fog beszélni, hogy "az a hülye játékvezető láttad?! " :)

De nem tudom én nem okolnék ezért senkit, ha csak nem hatalmas baklövést követ el. Különben bárki dönthet rosszul néha.

Amúgy ja, ha jól fizet lennék hát :D

2009. máj. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

gyerek és serdülő meccseket vezetek, néha megye2 ifit, de inkább lengetek, megye3, megye2, megye1

az hogy jól fizet, az relatív, egy megye2 dupla lengetés 6700ft. ha azt nézed, ez nem olyan rossz, ha minden hétvégén mész egy megye2-re. idén(1,5hónap alatt) eddig 50000-et kerestem, ma meg még növekedik ez 6700-al:)).Szóval küldéstől függő hogy mennyit kereshetsz. a küldéshez meg az kell, hogy jól teljesítsd a teszteket, ha ellenőröd van, akkor jól működj, kell szerencse, és sajnos hátszél sem árt a szövetségben(ez mondjuk nekem nincs...)

de azért most tavasszal is igazán jó a küldésem

2009. máj. 3. 08:07
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Megyei osztályokban nem igazán lennék, ott nincs nagy biztonsága a játékvezetőnek ami ebbe a "szakmában" nagyon fontos, de nagyobb szinten (ha tényleg jó lennék benne) ahol a biztonság is nagyobb ott elvállalnám. Amúgy én edző lennék szívesen, és remélem ha csak megyei szinten is de leszek:)
2009. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

én szivesen lennék, lány vagyok

de gondolom lányok nem lehetnek, legfeljebb nöi focimeccsen

2009. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Én nem, főleg komolyabb szinten nem, azonnal kell dönteni nem is biztos, h mindig helyesen döntesz, másrészt bárhogy is döntesz a szurkolók fele mindig utálni fog.
2009. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Egyrészt a biztonság annyira nem gázos, 6rendezőnek meg kell lennie a meccseken..., bár azért 1,5-2 évente van hogy elcsattan egy pofon.

Másrészt, lányok is lehetnek játékvezetők, és nem csak női meccsen, férfi felnőtt osztályokban is vezethetnek, bár őket hamarabb előveszik a nézők, meg a játékosok is.

Harmadrészt pedig nb1-et vezetni lehet hogy még könnyebb is valamennyivel, mint egy megye3-at, mivel ott ismerik a szabályokat, de a legalsóbb osztályokban nagyon nem tudják általában, illetve olvasni sem lehet a játékot, mivel csak össze-vissza rugdossák sokszor a labdát...

2009. máj. 3. 20:05
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
én az vagyok, már 2 hónapja, ezidő alatt 2 küldésem volt. :S
2009. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!