Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Cristiano Ronaldo miért nem...

Cristiano Ronaldo miért nem cselezik már olyan jól mint Manchesterben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 19:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

20:50

spanyol a legtechnikásabb :D

hajaj, Pepe is egy technikai zseni :D


meg spanyolban nem menne a cselezéssel sokra?

Ronaldinho sz@rrá szopatta az egész spanyol ligát cselezésekkel.

És Messi aki végig szlalomozza a pályát és össze vissza sz*pat mindenkit és közbe 2x körbe futja és ad 3 kötényt...

na persze, gyenge duma, gyenge liga.

2011. szept. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
31%
65% te olyan kis sületlen vagy, hogy az már fáj. Szövegértelmezés nem az erősséged mi? Nem azt írtam, hogy ott jobbak a védelmek, CR-re írtam, hogy azért nem csinálja, mert spanyolban minden második focista cselezőgép, ő viszont csak a bohócokat megszégyenítő ugráláshoz ért amivel kinevettetné magát. CR csak a megtolom, lefutom kombinációt ismeri te angol bajnokságon felnevelt kis tápos, a többi csak impotens majomkodás volt a közönség számára :) Ha szembe találkozott valakivel akit ki lehetne cselezni, akkor rögtön dobta magát. Ez az oka, hogy már nem erőlteti, mert ha valóban tudna, akkor a spanyol lenne a legideálisabb terep ennek a bemutatására... De mindenképp dicséretére válik, hogy rájött, jobb focista lesz, ha ezt abbahagyja...
2011. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Az egy nagy baromság, hogy a spanyol bajnokság jobb mint az angol. Azért nem cselez, mert spanyol honban nem jönne össze neki az, ami Angliában összejött? Kétlem. Rájött hogy nincs sok értelme 10centiket haladni előre, ha passzal lehet métereket... (főleg ha az ellenfél nem egy sztár csapat)
2011. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
hát szért az angol bajnokság erősebb
2011. szept. 19. 18:22
 15/25 anonim ***** válasza:
ma 15:59 te vagy a másik eszes :) Nem azt írtam hogy azért nem cselez spanyolban, mert ott nehezebb. Nem... Cristiano angolban SEM cselezett, csak lefutott mindenkit, előtte viszont ugrált mint egy paprikajancsi a labda körül, erre hitte a sok futballanalfabéta (nézők, főleg az angolfanok) hogy cselez. Ezer meg ezer ilyen videó van youtube-on. Viszont spanyolban ismerik a valódi cselezés fogalmát (nem a védőkre gondolok, hanem mindenkire) és kinevetnék CR-t hogy mit ugrál itt ez :) Meg amúgy is szólt neki valamelyik edző, hogy fiam, jobb lesz ha ezt abbahagyod, és inkább passzolsz. Úgyhogy ezzel a részével a kommentednek egyetértek.
2011. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Angliában hány láb törés történt ? Kapásból 2 jut eszembe(Ramasey, Eduardo). A La Ligában nem nagyon vannak ilyen durvaságok. Max Pepe ámokfutása.
2011. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag ugyanazt írtam mint te :D

Utolsónak: oké, hogy az angol bajnokság ütközősebb, de nehogymár lábtörésre mérjük omg... És Pepe ámokfutásához kellenek az amatőr-profi szinészek, akikhez hozzá se érnek, de akkorát esnek, hogy kiállítják Pepét.

2011. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
hát igen a barca játékosok nagyrésze kaphatna szerződést spielbergtől.. amúúgy az angol bajnokság erősebb vagy sem...háát egykutya.. a legélvezetesebb sztem a német gólok szempontjából ez vitathatatlan sztem
2011. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval teljesen egyetértek
2011. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Na már most meg kell nézni hogy az angol bajnokságban hány bajnokesélyes, bivalyerős csapat van, illetve azt, hogy még az úgynevezett kis csapatokban is milyen játékosok játszanak...

Favágó bajnokság? Aki ezt írja nem igazán van képbe a mai focival, favágónak nevezni azt a bajnokságot amelyben Aguero, Van Persie, Rooney, Torres,Gerrard, kaliberű játékosok játszanak tömegével?? Hagyjuk már..

2011. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!