Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 2db ugyanolyan márkájú cipőnek...

2db ugyanolyan márkájú cipőnek ugyanazok a lábméretei? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Most van egy Nike Mercurial focicipőm, eléggé elhasználódott az évek során. Nekem nagyon bevált így megint valami ilyesmi cipőt akarok venni de nem pont ugyanolyat.

Neten szeretném megrendelni, mert van ahol 5 ezerrel olcsóbb, csak nem tudom hogy például 2 különböző típusú 42es mercurial ugyanakkora-e vagy vannak különbségek?


2011. aug. 11. 12:18
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Előző vagyok, bocs hogy megint írok, de nézelődés közbe te jutottál eszembe. Remélem fenn vagy facebookon és megtudod nézni. Szerintem olyan cipők vannak itt, amiket keresel. :)

[link]

2011. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

úúú hát nagyon köszönöm, igazán szép cipők vannak itt, de majd később veszek megint cipőt, mert azóta vettem már egyet :D

amit mutattál, ott mindegyik cipő 21.000 forint, de ha szétjön a mostani és lesz ennyi pénzem, akkor biztos innen rendelek. :)

Mégegyszer köszönöm, hogy belinkelted. :)

2011. szept. 9. 21:52
 23/23 anonim válasza:
Szívesen. :)
2011. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!