Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 2db ugyanolyan márkájú cipőnek...

2db ugyanolyan márkájú cipőnek ugyanazok a lábméretei? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Most van egy Nike Mercurial focicipőm, eléggé elhasználódott az évek során. Nekem nagyon bevált így megint valami ilyesmi cipőt akarok venni de nem pont ugyanolyat.

Neten szeretném megrendelni, mert van ahol 5 ezerrel olcsóbb, csak nem tudom hogy például 2 különböző típusú 42es mercurial ugyanakkora-e vagy vannak különbségek?


2011. aug. 11. 12:18
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
nem feltétlenül, nekem vagy 41-es és 42,5-es Nikeom is
2011. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
igen, ez a problémám, nekem is fordult már elő ilyen :/
2011. aug. 11. 12:33
 3/23 A kérdező kommentje:

nekem most ilyen van: [link] nem lebuz.izni! :D


és valami ilyet szeretnék:

[link]

2011. aug. 11. 12:38
 4/23 A kérdező kommentje:
mondjuk ez a kettő ugyanolyan típusú szerintem
2011. aug. 11. 12:39
 5/23 anonim ***** válasza:
Stoplis cipőnek minek ilyen rikító színű? Nem tudom, hogy mennyi közöd van a focihoz, de ezt a két cipőt én 2-2 meccs alatt lerendezném.
2011. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Pláne, ha edzésnél is használom.

Mondjuk, ha mindig viszek magammal cipő tisztítót, kefét meg ilyeneket akkor talán időtállóbb lenne, de amúgy ...

2011. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
omg hát én meleg vagyok de az első belinkelt még nekem is kissé bzis :D bocsi :D Amúgy ha azért akarod neten rendelni pl. mert ott olcsóbb, akkor menj be egy üzletbe, próbáld fel a cipőt, aztán ha hazaérsz rendelhetsz a jó méretben. Amúgy ennél a két cipőnél nem hiszem, hogy lenne különbség méretben.
2011. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

nem stoplis, hernyótalpas heti 2-3 meccsen használom műfüves kispályás bajnokságban játszom :) egyébként nem vagyok divatb.uzi csak szeretek ríkító színeket hordani a pályán is (mondjuk ilyen rikitó rózsaszín pólót soha fel nem vennék).

Meg épp egy, lakóhelyemtől távol lévő nagyvárosban voltam és pont elcsíptem az akciót 18ról volt 13ra leakciózva és úgy ugyannyi volt mint egy Nike Tiempo.

Egyrészt sokkal jobban illeszkedett a lábamra a mercurial, mint a tiempo másrészt szerintem ha figyelembe vesszük hogy mindkettő 13ezer volt, ez jobban néz ki, mint egy sima fekete tiempo.


Ja és még az elsőnek ajánlom a deichmannban kapható multitisztítót, tényleg nagyonjó, például a műfüves pálya fekete gumigranulátumának nyomait nagyon könnyen leviszi. :)

2011. aug. 13. 23:03
 9/23 A kérdező kommentje:
az is baj, hogy nincs Pestnél közelebb nagyváros ahol van ilyen cipő. pest is van 300km ide és nem nagyon szoktam feljárni oda.
2011. aug. 13. 23:05
 10/23 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem ez inkább szépség is divat kategória
2011. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!