Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 2db ugyanolyan márkájú cipőnek...

2db ugyanolyan márkájú cipőnek ugyanazok a lábméretei? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Most van egy Nike Mercurial focicipőm, eléggé elhasználódott az évek során. Nekem nagyon bevált így megint valami ilyesmi cipőt akarok venni de nem pont ugyanolyat.

Neten szeretném megrendelni, mert van ahol 5 ezerrel olcsóbb, csak nem tudom hogy például 2 különböző típusú 42es mercurial ugyanakkora-e vagy vannak különbségek?


2011. aug. 11. 12:18
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Hát már ne is haragudj, de én lány vagyok, hordok rózsaszínt, de ezt még én se venném fel lány létemre, amilyen neked volt barátom. :'D
2011. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Hihetelen gyökerek vagytok, nem foglalkozok különösebben ezzel, viszonylag olcsón kijöttem ezzel a cipővel és nekem ez a lényeg.

Eléggé elvan korcsulva az oldal, régebben még a kérdésemre válaszoltak, most meg csak a kötöszködni jönnek ide az emberek. Eleve ha egy lány látja hogy fociról van szó, minek köt bele, menjél a más kategóriába kit érdekel hogy mit vennél fel?


Hogyha láttál már focimeccset, minden 5ödik focistának van rózsaszín a cipőjébe, de nem foglalkoznak vele milyen színű, ahogy én se, csak hogy kényelmes legyen. És én se azért vettem ilyen cipőt, mert éppen valamelyik focistán megláttam, ez volt leakciózva ezt vettem és pont.


A kérdésemre még lehet válaszolni, de az se érdekel ha jöttök kötöszködni, nem érdekel különösebben. nyomorékok.

2011. aug. 17. 17:11
 13/23 anonim válasza:

Nyugi van, vicceltem. :D

Aranyos volt az a cipő, megértelek, lányból vagyok. Akció-hát akció. Amúgy tapasztalatból mondom-mint lány, hogy hiába két ugyanolyan márkájú és fajtájú cipő, nem egyforma a méret! Én is megjártam egy Nike és egy Adidas cipővel. Azt ajánlom menj el egy ilyen boltba, próbáld fel a cipőt, úgy vedd meg! Bocs ha megbántottalak. :D

Az előző hozzászóló voltam. L

2011. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
de ez a cipő nem aranyos! :D ez FÉRFIAS :D
2011. aug. 18. 12:50
 15/23 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm a hasznos választ tőled, mint lánytól :D
2011. aug. 18. 12:54
 16/23 anonim válasza:

Nincs mit. :D

Viszont akkor kiegyezünk abban, hogy férfiasan aranyos. Mint egy... söröző kisgyerek. A sör férfias, a kisgyerek meg aranyos. Megegyeztünk a férfiasan aranyos volt cipődben? :D

2011. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Megegyezhetünk :D Tetszik ez a hasonlat :DD
2011. aug. 23. 16:49
 18/23 anonim válasza:

Örülök neki. :D

Amúgy ha megkérdezhetem, mióta focizol?

2011. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
komolyabban 6 éve focizok, volt hogy egyesületben, volt hogy csak hobbiszinten, most éppen a városi kispályás bajnokságban játszom :)
2011. aug. 24. 22:18
 20/23 anonim válasza:

Csúcs. :D

Akkor további sikereket! :)

2011. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!