Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kéziladba, súlypontemelkedés?!

Kéziladba, súlypontemelkedés?!

Figyelt kérdés
Elég régóta, közel 11 éve kézilabdázom, de az a problémám, hogy a súlypontemelkedésem mindig is nagyon alacsony volt.Tavaly szeptemberben elkezdtem az Air Alert 2-t..éreztem is egy kis változást az erőnlétben, igaz, csak a 2. hétig jutottam, ugyanis heti 5 edzés+hétvégente 2 meccs mellett kezdtem el a programot, és ekkor le is sérültem, ami gondolom, hogy a túlterhelésnek volt köszönhető!Elszakadt a keresztszalagom a bal térdemben, megműtöttek, azóta is kézilabdázom, de az emelkedésem még annál is rosszabb, ezért szeretnék javítani rajta, ha lehet hatékonyan!Esetleg ezen a programon kívül tudtok ajánlani valamit, mert ezt is csak a kosárra írják, kifejezetten kézilabdához nem találtam!Tudtok ajánlani valamit esetleg?Előre is köszönöm!
2011. júl. 27. 13:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!