Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Aki Manchester United szurkoló...

Aki Manchester United szurkoló, mint en, irjatok le miért szeretitek a MU-t?

Figyelt kérdés
irjátok le miért szeretitek a Manchester United et??
2009. márc. 16. 13:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
divatból-.-
2009. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ronaldo nem megy sehova,mert magdupplazzak a fizeteset!
2009. márc. 29. 16:29
 13/19 Owen23 ***** válasza:
100%
Nos nekem apukám a MU drukker de talán amiért szeretik a MU-t az szerintem a CSAPAT ÖSZHANGJA miatt.De gondoljatok bele , hogyha a Van Der Saar kiöregedik , visszavonul . Ha Ronaldo-t elviszi a Real Madrid . Ez nem ömbizalom növesztő , hogy az újságok pl:Blikk arról ír , hogy a csapattársai és a nézők nem szeretik Ronaldo-t. És így ha minden igaz lesz akkor talán Rooney és Nani lesz a csapat legjobja de sokak nem szeretnék ezt , hogy megtörténjen.
2009. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Fecc ***** válasza:
100%
Én Cantona miatt szerettem meg őket,de már az egész csapat belopta magát a szívembe.Ez egy Szerelem lett az évek során.
2009. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Azok nem szurkolók akik egy játékosért szeretik a csapatot.

Van egy haverom aki azért lett Milan szurkoló mert a Ronaldinho odament, előtte pedig Barcás volt. Ha ebbe az évbe Ibrahimovic (kedvencem) elmegy más klubba, é akkor is Inter szurkoló maradok.

2009. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%

Ahogy angliában mondanák: ONE UNITED,ONE LOVE

Ezt nem lehet megmagyarázni ezt érezni kell:)

Nekem már több mint tíz éve egy csapatért dobog a szívem

GLORY GLORY MAN.UNITED

2009. jún. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
99' óta :))
2009. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kedvenc csapatom a Manchester United!Nagyon bírom őket,összjáték nagyon ott van,a játékosokat egyformán bírom nincs különbség,mégis kimagaslott Cristiano Ronaldo az én szememben, most h elment Rooney lett a kedvencem!Meg amúgy is bírom az Angolokat!Vörös Ördögök mindörökké!!!!!!Mindig hozzák a kötelező színvonalat,amikor pedig bomba formában vannak,akkor nincs ellenfél!:D Glory Glory Man United!
2009. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

elment Van Der Sar, elment Ronadlo, elment Tevez, ahhoz képes 2 év alatt 1 ligakupa 2 szuperkupa 1 bl döntő, 1 premier league

rohadtul szétesett a csapat :D

2012. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!