Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Aki Manchester United szurkoló...

Aki Manchester United szurkoló, mint en, irjatok le miért szeretitek a MU-t?

Figyelt kérdés
irjátok le miért szeretitek a Manchester United et??
2009. márc. 16. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
én szeretm a manchestert, bár nem ez a kedvencem, hát nemtudom mért szeretm igazából, vandersaar és ronaldo miatt talán, meg szeretm az angolokat
2009. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én még régen szerettem meg a Manchestert, még Beckham is bőven ott játszott, nem tudom miért, tetszett a játékuk, jó volt a Cole-Yorke páros, mostanában viszont aggódom értük, nagyon Ronaldo-függő lett a csapat, és félek ha eligazol akkor bajok lehetnek...nem lesz ki lendítsen a játékon, nem lesz lendület, a többiek egyelőre nem tudnak húzóemberek lenni.
2009. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
ja igen ha ronaldo átmegy a realhoz(vagy valahova máshova) + van der saar is nyugdijba megy, akkor tök béna leesz a manchester(szerintem) de én örülnék ha ronaldo a real ba menne mert az a kedvencem
2009. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szeretem a manchester utd-ot mert jók a játékosok pl Carlos Tevez és szeretem ahogy összejátszanak és szinkronban vannak a labdával :)
2009. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc csapatom a United , de nem tom miért csak:) am mi az hogy kifogy a lendület Vidic , Ferdinand? velük mi van ?

, meg hát elég gazdag h vegyen 1 jó kapust meg Ronaldo se biztos hogy elmegy mert az új szerződést ha elfogadja azzal ő lehet a legjobban kereső angliai focista , ezzel többet keresne mint a realnál.

2009. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

"am mi az hogy kifogy a lendület Vidic , Ferdinand? velük mi van ? "


Nem ők határozzák meg a csapat játékát/lendületét, csak előrevágdossák a labdákat. Nem ők szabnak irányt az előrefelé való játéknak. Attól félek h a technikásabb játékosok elvesztése után (Ronaldo) a United esetleg beáll a hagyományos angol focira, előrerúgom és vagy lesz belőle valami vagy nem.

2009. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
91%
Ronaldo miatt, meg ők a Vörös Ördögök :D
2009. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Körülbelül 10 éve kapcsolgattam a tv-t és pont egy Manchester meccs volt benne. Egy Beckham szabadrúgás következett és gól. Azóta szeretem őket és szinte minden meccset láttam.

Nagyon remélem, hogy nem fog össze zuhanni a csapat ha elmegy Ronaldo. Azért vannak ott még jó játékosok, ne féltsük őket. =)

2009. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
en mar 22 eve vagyok manchasteri szurkolo s Fergusson a legjobb edzo a vilagon
2009. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
szerintem ha ronaldo el megy attól nem fog össze esni a csapat mert nani is lesz olyan jó mint ronaldo(szerintem)
2009. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!