Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Real fanok ti kit adnatok el...

Real fanok ti kit adnatok el es kit vennetek iden nyaron a realba. Indokoljatok meg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 21:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Van Der Wiel tényleg jó, de ha már szélsőhátvéd kell akkor baloldalra nem jobbra...

Vkp-t szerintem fölösleges igazolnia a Realnak. "Essien eleg oregecske": 28 éves, az mióta öreg??? Legjobb korba van. Még 5-7 jó év simán benne van, és jelenleg nincs nála jobb vkp.

Patora sincs szüksége a Realnak, bár tény, hogy fiatal kora ellenére hatalmas zseni a srác...De egy olyan csapatba ahol olyan támadók vannak mint C.R., Higu, Benzema...oda fölösleges kiadni egy csatárért kb. 70 milliot (mert olcsóbban nem úsznák meg). Ráadásul szerintem Pato se akar Madridba menni, mi oka lenne rá? Imádja Milanot, most épül ott is egy új, nagyon erős csapat, el se akarja a vezetőség engedni, most jött össze Berlusconi lányával aki a vezetőségi tag lesz 1-2 éven belül, és még az egyik legjobb barátjától Kakától is biztosan azt hallja, hogy mennyire jó döntés Madridba igazolni...

Kaká meg nem ér 35-őt, de el tudom képzelni, hogy a Chelsea, vagy a Man. City lesz akkora idióta, hogy ad érte annyit.

2011. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem vagyok real fan de szerintem a sérüléséből kigyógyuló Kaka 1000-szer többet ér mint az Özil. Bremenben jó volt de a real játékába nem illik bele, nagyon felkapták a vb után. Szerintem ő nem érte meg a pénzét.
2011. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kaká 2004-től 2007-ig igazi világklasszis volt, de ott a Bl. siker után nagyon megtört benne valami, rettentően visszaesett a teljesítménye. Nem tudom mennyire emlékeztek rá, de a 2007-es Milan nem volt erős, Kaká nyerte meg nekik a Bl-t, ő verte meg szinte egyedül a Celticet, a Bayernt, Mu-t, majd a döntőbe a Liverpool. Ha ő nincs még a 8 közé se jutnak. Az Old Traffordon, nevetségessé tette egyedül az egész Mu. védelmet. Életembe nem láttam még ilyet, hogy egy játékos ennyire hülyét csináljon 1-2 másodperc alatt 3-4 védőből egyszerre. Egy igazi zseni...VOLT. A teljesítménye valamiért visszaesett, és vele együtt a Milan is, köv. évbe, csak 5. helyen végeztek, 1 év múlva pár igazolással feltornázták magukat a 3. helyre, de abba az évbe Kaká már fényévekre volt az igazi Kakától. Ha csak a teljesítményét nézzük, akkor 15-nél többet nem ért volna. Kaká elment, új játékos nem érkezett a kezdőbe, és a Milan semmivel se lett gyengébb. Ez szerintem mindent elmond...A Vb-n rossz volt nézni a játékát, és sokszor a Madridba is. Ha ennyi ideje ilyen gyenge nem tudom mitől jönne hirtelen újra formába. Sajnálom mert nagyon szerettem a játékát, és mint embert is kedvelem mert ritka jószívű gyerek, ahhoz képest, hogy sztár, de ő soha nem lesz már klasszis. Max néha 1-2 meccsre.

Özil nagyon jó, fog még sokat fejlődni, nem mondom, hogy lesz akkora játékos mint a régi Kaká, de hogy a mostaninál sokkal jobb az biztos.


De ez amit leírtam már nem a kérdésre vonatkozik, de mindegy :):)

2011. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!