Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Real fanok ti kit adnatok el...

Real fanok ti kit adnatok el es kit vennetek iden nyaron a realba. Indokoljatok meg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Először is vennék egy jó középpályást mint pl xavi csak őt nem lehet mert ellenfél mivel nincs középpályája a real nak . mondjuk most megvettük ezt a sahin gyereket.majd megláttyuk de nem adnék el senkit
2011. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

előzőnek:

középpályást? Mi a jó büdös ******-nak? Van egy Özilünk,DiMariánk,Canales-ünk,Pedró Leon-unk,C.Ronaldo-nk[bár ő inkább csatár]Xabi Alonso-nk,Lass-unk és még sorolhatnám.Csatár kéne! Neymar nagyon jól jönne,mert brutális amire képes az a gyerek.Mou kezei alatt meg kitudja milyen játékos lenne belőle...Gago-t én eladnám,Canales mehetne kölcsönbe valahova...Khedirát is eladnám.Vannak jó meccsei,de Lass sokkal jobb labdákat szerez,jobban cselez és jobb passzokat ad.Morata-t többet játszatnám és akkor Adebayort is nyugodt szívvel engedném el.:D

2011. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Real fan, de szerintem belső védőt mindenképp kellene venniük, se Pepe, se Carvalho nem klasszis, a többiről ne is beszéljünk...Ha sokat akarnak költeni, akkor talán balhátvédnek megvehetnék még Bale-t. Középpályán megvannak, Sahin szerintem nagyon jó lesz, csatárt meg padra kéne venni nem a kezdőbe, padra meg baromság lenne venni egy Neymart akit 30-40 alatt úgyse engednének el. Ha Neymart vennék meg akkor a Benzema, Higu kettősből egynek mennie kéne, mert 3 ilyen szintű csatár luxus még egy Madridnak is, de azt aláírom, hogy óriási zseni lenne a srácból a spanyol bajnokságba...

Eladni nem tudom, én Kakát mindenképp eladnám a helyükbe, hátha lesz egy hülye aki nagy összeget fizet érte...

2011. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A Milan lenne olyan idióta.40ért megvennék szerintem.

Pepe szerintem k*rva jó védő.Azon kívül,hogy nagyon agresszív,rohadt jó.Carvalho szintén.El Clasicókon nem kicsiket mentett az utolsó pillanatban.Meg az előtte lévő meccseken is sok góltól mentette meg a Real-t.

Neymar szerintem simán kiszorítaná Higu-t vagy Benzemát.Bár szerintem elég kicsi esélye van annak,hogy Neymar a real-ba jöjjön.

2011. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Pepe igaz, hogy jó védő, de azért nem világklasszis, vannak nála sokkal jobbak is, Carvalho se rossz, de ő se lesz már fiatalabb...

Neymar óriási tehetség, nem lepődnék meg ha sztár lenne, de még semmit nem bizonyított Európába, megtörténhet az is, hogy nem válik be, 35-40-et nem ér (még).

A Milan pedig tuti nem olyan hülye, hogy 40-et adjon Kakáért ebbe biztos lehetsz. Látok rá esélyt, hogy visszatérjen előző csapatába, de Berlusconi nem fog 15-nél többet adni érte. A Milan soha nem költött szerintem 40-et egy játékosra, és ez után se fog, pláne egy olyanért aki 15-nél nem ér többet. Ott ők mindig is felmérték a játékosok értékét, és nem is adnak többet érte, nem úgy mint pl. a Real, Barca, Chelsea, City...

2011. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

eladnám:

Dudek 440 000

Gago 8 000 000

Adebayor kölcs. vissza

Benzema 22 000 000


Megvenném

Fernando Llorente 18 000 000

Fabio Coentrao 15 000 000

meg egy fiatal csatár

2011. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
barcelona 4 everrr de messit venném meg, s egy kis idő után ronaldot küldeném a f***ba
2011. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
s h ne egyedül menjen, viheti egész nyugottan magával gagot is
2011. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

------------------Casillas------------------

--Lahm----Ramos---Pepe----Marcelo--

-----------------X.Alonso-----------------

-----------Song----------Sahin------------

--CR---------------------------DM/Ozil--

---------Benzema/Higuain/Pato-------

2011. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

-------------------Casillas-------------------

-------------Ramos----------Pepe--------------

---V.D.Wiel------------------------Marcelo----

-----------------X.Alonso---------------------

------------Sahin---------Song----------------

--CRonaldo--------------------Ozil/Di Maria---

---------------Benzema/Pato-------------------


Hoznam jobbszelre van der wielt,mert nekem tetszik a jateka,esetleg ha mozdithato Lahmot,VKP kellene,mert 4-3-3t jatszatnak,oda pedig Song,vagy De rossi johet szoba,ugyanis fabregas draga,barcas,yaya citys es penzben city utolerhetetlen,essien eleg oregecske,De Rossi szeritnem Romaban marad,M'Villa meg szeritnem meg rutintalan egy real szintu csapatban,song fiatal es elegge ugyes.Tovabba tamadosorba benzema maradna,patot elhoznam,Ade mehet amerre lat,vissza a citybe es higu maradhat cserenek.Mehet gago,kaka,ha adnak erte 35millt es canales,p.leon,sarabia,morata,juanfran kolcsonbe egy angol elso osztalybeli kozepcsapatba,de lehetloeg mind egyhelyre,osszeszoknanak,tanulnakak es nehany ev mulva vissza,be a kezdobe.

2011. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!