Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A tollaslabda mennyire izomfej...

A tollaslabda mennyire izomfejlesztő?

Figyelt kérdés
A tollas labda mennyire izomfejlesztő? Milyen izomzatot fejleszt és milyen hatékonysággal?
2011. márc. 13. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
inkább állóképességet ad, meg ha max fogyni fogsz tőle de nem hiszem hogy szemmel láthatóan izmosabb lennél tőle, talán ha nagyon nagyon sovány vagy.
2011. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
kb semenniyre
2011. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszokat!
2011. márc. 13. 21:45
 4/11 anonim válasza:
Ha nagyon erősen ütsz több órát naponta, talán.
2011. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a profi tollas versenyzőket. Nem kimondottan izompacsirták :)
2011. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Illetve, ha kezdő vagy, a rekeszizmokat határozottan fejleszti.
2011. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én most kesztem el 1-2 éve és szerintm inkább reflek növelő
2011. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hát lányoknál elég látványosan fejleszt izmot. Persze nem csinál izompacsirtát a kis nádszálvékony kislányból, de nekem eléggé megerősödött a hátam, a hasam, a karom (nagyon jó tartása van) és lábra is nagyon erősen. Mondjuk az az, amivel már vigyázni kell, mert akár már nőitelen is lehet picit. De fenékre meg kifejezetten jó.

És a pasiknál is. Szóval nem lesz tőle senki egy body-builder, de az alapizmokat szálkásítja elég rendesen :)

Csak mivel ez is egy felemás sportág ezért figyelni kell a gerincferdülésre, illetve, hogy a másik kezet is folyamatosan edzeni kell mellé.


De persze mindez csak akkor igaz, ha rendesen tollasozol és nem a kertben a 200 ft-os tollasszetteddel.. ^.^"

2011. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én 3 éve tollasozok (versenyzek) karizmot combizmot vállizmot is fejleszti am viszont hosszútávon nem jó a porcoknak mert egyfajtában szökkeni kell benne.
2011. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nézd meg a csaj lábát: [link]

[link]

[link]

Vagy neki a kezét: [link]



Ha versenyszerűen csinálod akkor izmosodni fog a vádlid, combod, feneked, karod, és a vállaid..

Pl.: Egy nagyon megerőltető verseny után előfordul, hogy mindenhol izomlázam van, (még a hátamban is:D)..

2012. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!