Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Állítottak már fel tollaslabda...

Állítottak már fel tollaslabda guiness rekordot?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyet, és mi volt a legutóbbi rekord?
2011. szept. 10. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
google- minek ide írod, hogy ha a google kiadja 1 másodperc alatt? Eszed annyi amennyi látszik te bu.i
2011. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
te kis szánalmas f.reg, csunya szavakat ismered, de a válaszokat nem... Ennyit rólad.
2011. szept. 10. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát.... azért igaza volt az előttem szólónak, de hogy lásd, milyen vagyok... :)

Párosban 28ó 0p. 37mp

Ők játszották: William Ten Zijthoff, Johan Drenthen, Lennart van der Veen, és Aize van der Woude (ráérős hollandok) 2010. augusztusában.


Simán 22ó 5p 32mp volt, 2009 augusztusában, szintén unatkozó hollandok:William ten Zijthoff and Johan Drenthen.


És a legtöbb résztvevős (9 és 70 év közötti emberkékkel)játszma 113 főből állt és 2p 30mp-ig tartott.(UK)


Biztos van még jópár hasonló, ezt néztem a guinessworldrecords.com-on vagy hol. :)

2011. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A jelenlegi tollaslabdával ütött sebesség rekord 421 km/h, amit a Guiness hitelesített.


www.facebook.com/nemgondoltamvolna

2012. júl. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!