Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » DOBÓK FIGYELEM! Hogy tanulhatn...

DOBÓK FIGYELEM! Hogy tanulhatnék meg hosszút dobni?

Figyelt kérdés
Az edzőm még az ősszel elköltözött az országból és átkerültem egy másik edzőhöz akit igaz jobban szeretek mert kedvesebb meg minden.. csak az a baj hogy én rövid és hosszútáv futó voltam az edzőm meg sose futtat minket .. hanem inkább mindenki dobni szokott kislabdával.Sajnos én a kezeimet anyukámtól örököltem és a kezeim képtelenek dobni és nagyon félek hogy ha nem tanulok meg gyorsan (az edzőm segítsége nélkül) dobni akkor nem fog versenyekre vinni és mindenki bénánk fog nézni.Tudtok nekem olyan gyakorlatokat mondani amitől megtanulok dobni .. vagy legalább írjátok le nekem hogy ti hogy szoktatok és hogy mekkorát dobtok ! lécii segítsetek :)
2011. febr. 20. 12:09
 1/1 anonim válasza:
Ha kertes házban laksz akkor egy fára tegyél fel papírlapot. ha en m akkor irány a park. Azt dobáld először kő is jó, vagy tenisz labda. Közelről és utána távolabbról,hogy szokja a karod.+siker ha eltalálod. A kezed amit örököltél nem befolyásol csak a hited hogy tudsz dobni.
2011. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!