Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok az alábbi kommenthez?

Mit szóltok az alábbi kommenthez?

Figyelt kérdés

Szoboszlai nyaralásáról posztolt az M4 a Facebookon, az egyik komment pedig így szól:


"Mutogassátok még! Nem elég, hogy a semmiért kaptak fejenként 125 millió forintot? Más meg egész életében dolgozik, táppénzre se mer elmenni, és soha nem jut el még a Balatonra sem? Jöhetnek a károgók: a foci nemzeti érdek, a foci az Isten, menj focizni, takarodj a konyhába, ott a helyed, és a többi ilyen..."


Most komolyan, hogy állhat bele egy ilyen nagy emberbe egy ilyen egyszerű hölgyike?



júl. 4. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Ez eléggé egyoldalú. A 125 millió (nem tudom, pontos-e az összeg) az UEFA-tól jön, nem az MLSZ-től. Nekik semmi közük a magyar gazdasághoz.

Egy szűk rétegről van szó, akik egy eladható terméket hozna létre Eb címen akkor is, ha szakmai teljesítmény megkérdőjelezhető.


HA meg valaki nem mer táppénzre menni az lúzerség. De amúgy meg lhet utána csinálni, ha olyan könnyű...

júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

Én nem bírom az ilyen embereket. Akkor ennyi erőből ne legyen sport, filmek, művészet, énekesek, zenekarok, ne legyen senki sikeres, pláne nem gazdag.

Az "szép" világ lenne, akkor tényleg csak a munka meg a robot maradna.

júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
kapjon amennyit.. akkor is gatya teljesitmeny volt a reszukrol
júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Napi “mit szóltok xy dologhoz” kérdés xd

Amúgy egyetértek azzal aki írta. Ilyenkor már kezdenek edzeni a csapatok, a 70 milliós aranylábunk meg a csúfos EB kiesés után nyaralgat továbbra is…fura

Kivancsi vagyok innentől mi lesz így vele a Liverpoolban.

júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen természetes és jogosan kihúzza a gyufát bárkinél, hogy a legjobban túlértékelt sportnak számító futballban a nemzetközi mezőnyben falábúak számító játékosok is irreálisan sok pénzt kapnak.
júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
*falábúnak
júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk igaza is van. A fideszes propaganda sajtó sportrészlegének nem hinném hogy a feladatkörébe tartozik a túlsztárolt focista nyaralgatásáról posztolgatni. Ennyire nem tudnak miről írni? 3 hét múlva olimpia, kijutott vagy 120 tényleg tehetséges magyar sportoló, mégis ezt a senkiházi pojácát szopják még mindig a nap 24 órájában, úgy is hogy már rég kiestek az EB-ről is. Szánalmas és undorító. Lassan akkora személyi kultusz van ekörül a hülyegyerek körül, mint személyes a csúti dagadék körül.
júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%
Igazából én elfogultan utálom a magyar válogatottat és akkor is utálnám, ha nem a Fidesz lenne hatalmon, vagy jól játszanának, szóval lehet, hogy az én szavam nem sokat számít, de egyetértek vele!
júl. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!