Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jelenik meg You...

Miért nem jelenik meg You Tube-on egy videó alatti kommenthez írt válaszom?

Figyelt kérdés

Még régen (kb. 2010-ben) volt jelszavam a You Tube-hoz. Nem használtam hosszú évekig. Egyik nap szerettem volna az egyik videó alatti kommenthez egy választ írni (közös érdeklődési kör miatt).

Nem emlékeztem a régi jelszavamra, ezért kértem egy újat. Végigcsináltam amit ilyenkor kell, lett egy Google fiókom, új jelszóval.

Az email címem ugyanaz mint régen. Azt vettem észre, hogy a You Tube-nál kiírta, hogy mi volt a régi márkafiókom neve. Azt töröltem, most csak az új néven, új jelszóval futó van.

Megírtam a videó alatti kommenthez a válaszomat, amit én látok is, csak az a személy nem látja akinek írtam!

Ha nem vagyok bejelentkezve a You Tube-ra, nem látszik a válaszom, mintha oda sem írtam volna!

Biztos, hogy nem törölték, mert semmi olyat nem tartalmaz!

Én látom a Megjegyzések előzményeim között, de ezt mások nem látják.

Szerintem itt az lehetett a baj, hogy régen is és most is ugyanarról az email címről regisztráltam magam, így lett Google fiókom, és itt lehet valami zavar a dologban! Semmit nem állítottam el a rendszerben!


Miért nem tudok a kommenthez választ írni?

Köszi, ha valaki tud segíteni!



#YouTube #kommenthez válasz
2021. nov. 30. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy a tartalomgyártó látja, de hogy nyilvánossá váljon, engedélyeznie kell.

Valamilyen szűrőn fennakadt a válaszod.

2021. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ezt nekem sehol semmi nem jelzi, mármint hogy engedélyezés alatt lenne!

Kb. öt szót írtam, szóval semmi olyat amibe bele lehetne kötni!

A Google fiók nyitását is rendesen végigcsináltam ahogy elő volt írva! Szóval nem értem?!

2021. nov. 30. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Mint itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

már írtam: a Youtube-on cenzúra van - ha valaki nem tetszik nekik, akkor elnémítják.

2021. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 Értem én, hogy van cenzúra, de ez nálam biztos nem áll fenn!

Egy csajjal ugyanaz az érdeklődési körünk, és fel szerettem volna venni vele a kapcsolatot! Ebbe nem lehet belekötni!

Kb. pl. Ha két macskatenyésztő kommentel egymással, hogy de szép a macskád, és a másik erre válaszol!

Itt a probléma valami olyasmi lehet, hogy régen is erről az email címről regisztráltam magam, meg most is (ez az egy van)!

Ők adtak új jelszót, ami a Google által hiteles, és mindent úgy csináltam ahogy kérték, szóval nem értem mi a baj?!

2021. nov. 30. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Biztos ezt a rendszerük "spamnek" érzékeli (mivel nem a csatorna/ a videó témájáról esik szó, hanem egy másik hozzászólóval szeretnéd felvenni a kapcsolatot). Keress más kapcsolatfelvételi metódust (már ha a leányzónak van publikus elérhetősége megadva a profiljában).
2021. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Köszi, de akkor bukta a dolog, mert nincs publikus elérhetősége, már megnéztem.
2021. nov. 30. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!