Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen eredménynek kell ma...

Milyen eredménynek kell ma születnie, hogy a magyar csapat továbbjusson a legjobb 16-ba?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy fociszurkoló, de érdekel. Bar tudom, hogy a következő meccsen úgyis kikapnánk.

jún. 26. 12:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
10: miért zavar az téged, hogy ki mit számolgat? Foglalkozza saját keserűségeddel és ülj le este a tévé elé és drukkolj nyugodt szívvel, hogy a magyarok ne nyerjenek (ez a szánalmas, nem a matek)
jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy a Portugálok simán tudnának győzni kérdés, akarnak-e.... mi a jobb nekik... majd egy magyar vagy egy szlovén ellenfél.. Mindenki tatkikázik már ezen a szinten.
jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11

Lesír rólad, hogy egy ócska, hót buta, provokátor troll vagy. De annyira, hogy még az előzményeket sem ismered. Hatalmas arccal mentünk ki az EB-re, hogy reszkess Európa mert itt a magyar válogatott, Szoboszlai úgy nyilatkozott magáról, mint valami világsztár, erre most számolgatnunk kell, hogy tovább jutunk-e... Gratulálok!

De hogy eláruljam, kicsit azért drukkolok annak, hogy tovább jussunk. Ennek egyetlen egy oka, hogy kb. 20 éve C. Ronaldo fan és ez miatt portugál drukker vagyok, szóval látni akarom, hogy a nyolcaddöntőben, hogyan vernek rommá minket a portugálok.

jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10) ennyi erővel akkor a selejtezősorozatban is kár volt elindulnunk,ez is csak pénzkidobás volt..?🙄
jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 readymix válasza:
Az eredmény ismeretében jobb, hogy kiestünk, mert így elkerültük a további, amúgy is várható leégést. Orbán meg visszaadhatja Rogánnak a zsét, amit erre a baromságra költött volna el.
jún. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Engem hidegen hagy tovàbbjutunj e.
jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!