Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen eredménynek kell ma...

Milyen eredménynek kell ma születnie, hogy a magyar csapat továbbjusson a legjobb 16-ba?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy fociszurkoló, de érdekel. Bar tudom, hogy a következő meccsen úgyis kikapnánk.

jún. 26. 12:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
57%
Remélem nem jutunk be haha
jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Itt az összefoglaló után le van írva.

[link]

jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Portugália verje meg vagy minimum döntetlent játsszon Grúziával (ez sima), és ezzel együtt Törökország verje meg Csehországot vagy min. döntetlen legyen (ez már kicsit neccesebb).


Illetve ha ez nem jönne össze, akkor van egy kevésbé valószínűsíthető, de matematikailag megvalósítható lehetőség is. Ha Románia mondjuk 4 gólkülönbséggel megveri Szlovákiát, Belgium meg egy laza 2:0-ra veri Ukrajnát, vagy fordítva mondjuk Szlováki 5:0 veri Romániát és Ukrajna is 5:0-Belgiumot,ez már tényleg csak matematikai elképzelés.

jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Remélem hogy számunkra kedvezőtlenül alakul, és nem jutunk tovább. A magyar foci pedig az idei EB szemétdombjára kerül, ahova való. Über gáz, hogy a -3mas gólkülönbségünkkel, most azon matekolunk, hogy juthatunk tovább, csak azért, mert a skót meccs legutolsó percében valaki belebotlott a labdába és lett egy gólunk.
jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
0%

#4

Mindig, mikor győz a Fidesz azért önt el a melegség, mert tudom, hogy a fajtád epét okád tőle 🤗.

jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok még van egy eset amit kihagytam, ha a csehek mégis legyőzik a törököket, akkor ha min. 3 gólkülönbséggel győznek,akkor már a törökökkel szemben lesz jobb a magyar gólkülönbsége.

Szóval aki a továbbjutásnak szurkol,az a törököknek drukkolhat, egészen addig,amíg nem kapnak pár gólt,mert akkor már átállhat a csehek oldalára,hogy ha már megverik a törököket ,verjék meg őket rendesen. :D

jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 L.. István ***** válasza:
100%
Focizni kellene matekozás helyett :-( Arra azért kíváncsi volnék, hogy mondjuk a továbbjutó Szlovéniában mennyi pénzt tol az állam a fociba...
jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
A Török Testvéreinknek győzniük kell!
jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#3

Nincs szükség ekkora arányú győzelmekre. Ha Belgium verné Ukrajnát 2 góllal (mondjuk 2-0 vagy 3-1) ÉS Románia verné Szlovákiát bármilyen arányban (akár 1-0 is elég), akkor Ukrajna lenne az E csoportban 3. helyezett 3 ponttal és -4es gólkülönbséggel, mivel Szlovákia az egymás elleni eredmények miatt 4. helyre szorulna (csoporton belüli pontegyenlőségnél az rangsorol, nem az összesített gólkülönbség). Azzal pedig hogy Ukrajna lenne a 3. helyezett, rosszabb gólkülönbsége miatt Magyarország mögé szorulna a 3. helyezettek listáján.

jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Ugye azt vágjátok, hogy full felesleges tovább jutnunk, és csak további pénzkidobás. Ha ma úgy alakul a matek, hogy tovább jutunk, Portugália lesz az ellenfél, CR7 és csapata pedig fasírtot csinál belőlünk.
jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!