Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Aki nem nézi az EB-ét, az nem...

Aki nem nézi az EB-ét, az nem is "igazi" magyar mondás, igaz lehet?

Figyelt kérdés

Ezt mondják különböző közösségi oldalkon, fórumokon. Rákérdeztem ott azt mondják van alapja. Tületek is kérdezem. Az elmélet szerint a foci nagyon fontos. Nemzeti sport európába. Lásd 6:3 az évszázad meccse. Mindenki nagyon komolyan veszi. Egy kis továbbjutás is nagyon fontos, hatalmasat dolgoznak érte.


Mi magyarok elnyomva vagyunk; nem kapjuk meg a jogos pénzeink, büntetést kapunk, mert nem engedtük ide afrikát, ázsiát ezért fizetnünk kell. Eljárások, stb stb... Most elégtételt vehetünk sanyarú helyzetünkért, mert szenvedni kell az egszságögyben is pl. Most aki ezt nem érzi át az nem is igazi magyar érzelmű. A CBA-ba mesélte egy kisnyugdíjas néni, hogy habár kisképernyős képcsöves TV-je van, de a magyar meccset nézni fogja. Láthatod, hogy még a Fideszes nénik, akiknem nem sportjuk nézik. És te?



jún. 23. 22:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Mi a f..sz van veletek eszetlen sportemberekkel(fotelhuszár) hogy nem tudjátok

megválasztani a kategóriát se!?

jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
64%
Ez mióta politika témakör ne haragudj??!
jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nemzeti öntudat miért lenne sport?
jún. 23. 22:51
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha beszélnek erről a neten a politikai cikkeknél, fórumokon akkor jogos itt is.
jún. 23. 22:51
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Neked mekkora az IQd kerdező?
jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
160 pont. Mensa IQ tesztje
jún. 23. 22:53
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

6

Ja csak a.minusz jelet nem.lattad

jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
76%
#6 Na, nekem csak 109 a Mensa szerint, mégis meg tudom választani egy adott kérdéshez a kategóriát, illetve nem provokálok feleslegesen egyérteleműen átlátszó kamukérdéssel.
jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
90%

Miért kellene nekem a magyar meccseket néznem amikor motorsport rajongó vagyok? Miért lennék ettől roszabb magyar? Akinek fontos vagy aki szereti az nézze de parancsszóra nem leszek focirajongó. Az a 6:3 csak nekünk volt az évszázad meccse, és az akkori fociban tényleg nagyhatalom voltunk de azóta is ebből éllünk pedíg lecsúsztunk a béka segge alá. Azt a sikercsapatot is szétszedte a politika és többen külföldre menekültek közüllük, majd ott lettek még sikeresebbek.

Ha mindenki annyira komolyan venné akkor tovább is jutnánk, de attól hogy többenn nézzük nem lesznek jobbak. Múltkor már egyenesen az aranycsapattal egyenértékűnek mondták a mai nemzeti tizeneggyet csak azt felejtik el hogy ők vb-döntőt játszottak, ezek meg a csoportkör második meccse után már azt számolgatták hogy kinek kitől és mennyivel kéne kikapnia hogy mi továbjussunk.

Attól ha eb-t nyernénk milyen elégtétel érne minket? Szoboszlainak meg az egész bagázsnak megnőne az ázsiója, de a magyar nemzetnek nem. Nem jönnének akkor sem az eu-s pénzek, nem lenne jobb az egészségügyünk, és a CBA-s kisnyugdíjasod is le lenne törve mert ahogy ma olvastam a 13.-havi nyugdíjat is meg fogják vágni.

jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Na ez a kérdés is a helyére került végre
jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!