Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki és miért mondta, hogy a...

Ki és miért mondta, hogy a magyarok "bűnös nemzet"?

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Soros György, Mohácsi Viktória.
2021. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki, aki a vesztünket akarta és akarja!
2021. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
A külföldiek nagy része és a magyarországi baloldali nemmagyarok/álmagyarok/hazaárulók/kisebbségiek(zs + c)/felforgatók ma is egyfolytában ezt mondják. Valaki érdekből valaki agymosottságból fakadó gyűlöletéből adódóan ("Two Minutes Hate", a "szomszédaink", nyugatiak, oroszok, stb.). Illetve inkább azt szokták mondani, hogy a "legbűnösebb nemzet".
2021. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Forrást adnátok?
2021. nov. 12. 19:30
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Nana 3.


A baloldaliak között is vannak igazi magyarok (csak máshogy fogják fel az életünket, nem az általad valószínűleg hőn szeretett vadkapitalizmus eszméje szerint).


A jobboldaliak között is vannak álmagyarok, sőt nem is kevés. Csak nekik valahogy az élet is bejött; így könnyű kampányolni.

2021. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Most megkérnék mindenkit ne álljunk neki itt veszekedni ki a jó es a rossz magyar, hanem adjatok egy hiteles forrást erre a kijelentésre...!
2021. nov. 12. 19:37
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
A baloldal-jobboldal felosztás már akkor pontatlan volt, amikor kitalálták, mára már teljesen értelmetlenné vált. Az nem az én hibám, hogy szinte az összes magyarellenes fröcsögő baloldalinak vallja magát, miközben a jobboldaliak között alig van ilyen. Ha pl. a kurucon olvasnám a magyarellenes okádékokat a hvg helyett, akkor azt írtam volna, hogy jobboldali nemmagyarok.
2021. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem Kérdező, most már ezt megtárgyaljuk!


Tehát: 5-ös voltam és meg egy dolgot írok.


Én pl. jobboldali vagyok a szerint, hogy bizony aki nem ide való (mert nem hajlandó beilleszkedni), avagy lop-csal-hazudik, az vesszen!!


De pl. baloldali vagyok abban a tekintetben, hogy a javakat igazságosan kellene elosztani. Munka-alapon, de az embereket nem kéne a munkával átverni. (pl. tanárok kisebb fizetése - nagyobb stressz mellett vs. mindenféle irodakukacok 400-as nettója)


Satöbbi!

2021. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
8: Ja, mert egy irodában nincs stressz, mi? A tanári meg egy részmunkaidős állás, azt ne feledd.
2021. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

9


Mi vagy te, hogy ilyet írsz?

2021. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!