Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha nagy a focicipőm mit tehetek?

Ha nagy a focicipőm mit tehetek?

Figyelt kérdés

1.


Lehet hogy ezért nem tudok párszor benne pontosat lőni,magasat,erőset és ezért csavarom el sokszor a labdát?


2.



Osztálykiránduláson voltunk és ott épp találtam egy olyan cipőt (Nike T90 II) amilyet akartam és meg is vettem, de egy picit nagyobb volt mert csak olyan volt már nekik és még ugye tágult is picit. Megvettem mert gondoltam mivel csak 15 vagyok még úgyis belenő a lábam de még nagy. A 2 zokni se segít rajta, azért az összes zoknimat meg nem tudom felvenni :D Hogy oldjam meg? Kicserélni nem tudom mert elég messze voltunk kirándulni (Prága :D )

Kösz.

15/f


2010. szept. 3. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Járjál meztéláb de rengeteget még az utcán is párszor

aztán ugy nő a lábad, hogy mehetsz újért


Vagy passzold el valakinek

2010. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nyuszko de gammaŸ válasza:

1. 15 évesen nem sokat fog már nőni a lábad.

2. Ha duplazoknit hordasz, sokkal kevésbé fogod érezni a labdát, mert elnyomja a labdatartási érzést+ elég könnyedén összeszedheted a lábgombát, főképp nyáron.

3.A legjobb ha elpasszolod, és veszel egy olcsóbb stoplist, és ha nem jó, mégis nem 15.000-et adtál érte.Például az aolite kiváló márka!Nekem is az van.

2010. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
tömd ki vattával vagy zsebkendővel
2016. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!