Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ma voltam az első fociedzéseme...

Ma voltam az első fociedzésemen, de egy picit elvagyok keseredve, mit tehetek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok (fiú) és most kezdtem el járni focira, ez volt az első edzésem, bírtam a futást, nem lihegtem szóval az állóképességemmel most nem volt baj. Viszont a futás után passzolgattunk meg ilyenek, laposan nagyjából pontosakat adtam, de magas labdákkal mindig bajaim vannak, tökmindegy milyen cipőben vagyok, bármilyenben elcsavarom, nem mindig de sokszor. Szerintem lehet még esélyem hogy jó játékos legyek, mert eddig is nagyon sokat foglalkoztam a focival, dekázni elég jól tudok már váltott lábbal (de egyébként csak az erősebbik lábammal tudok jobban, ha nem váltottal csinálom), a lábfejemen is megtudom tartani a labdát, egy-két cselt viszonylag jól csinálok, és nagyon elszánt vagyok. Ma egy évfolyamtársam is elkezdett velem járni, nagyjából egyszinten vagyok vele, nem akarom magam fényezni de egy minimális különbség van köztünk az én javamra talán; DE ennek ellenére is, játszottunk ma és ő lőtt gólt, én viszont nem... Gólpasszt majdnem adtam, de nekem keveset passzoltak, szóltam néhányszor de mindhiába. Idővel szerintetek belerázódok? Nagyon szeretnék jól játszani, sok gólt lőni!
2010. márc. 30. 20:27
 1/5 anonim válasza:
Az ívelést gyakorold sokat és javulni fog. A fociban nem csak a góllövés fontos, törekedj arra, hogy a csapat játékából kivedd a részed és ezt az edződ értékelni fogja.19/F
2010. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen kezdtem egyesületben focizni, és 17 évesen az első osztályban is játszottam, még ha csak pár meccset is. Tehát fel a fejjel!
2010. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 31. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első szezononban én is alig lőttem gólokat, de most már a 2. legjobb góllovő vagyok a csapatban :) sajnos legtobben a góllovore emlékeznek, nem a gólpasszadóra, de a gólpassz legalább annyira fontos. Még annyi, hogy ne félj kapura lőni... próbálkozz bárhonnan ha jónak látod, ha kozel vagy és nincs senki jó helyzetben akkor is, max nem megy be, de megpróbáltad.
2010. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha JO helyzetben vagy mindig kerd a labdat max nem neked fognak passzolni de sose felj elkerni.

jatsz csapatba ne legy onzo, persze par cselet bevethetsz csak jatszd a sajat stilusod es idovel jelodni fog

2010. ápr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!