Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Váltanátok vagy nem ?

Váltanátok vagy nem ?

Figyelt kérdés

10 éve kézilabdázok és eddig úgy éreztem előre haladok, de ebben az évben semmi sem úgy alakult ahogy elterveztem. Úgy érzem visszafelé haladok és sose fogom elérni a céljaimat amit kitűztem magam elé. Eléggé maximalista vagyok és eddig mindent megtettem ennek érdekében, de mégsem jön ki a lépés. Úgy érzem sosem fogom elérni azt a szintet amit szeretnék pláne ha most megegyet hátralépek. Szeretem ezt a sportot, de így már teljesen kezdem elveszteni a motivációm, amit eddig a célom elérése éltetett.

Több évig fociztam is és többször hívtak több helyre is de sose mentem, mert ott volt a kézi.

Elgondolkoztam rajta megéri-e így folytatni a kezit úgy hogy hátrafelé lépek vagy inkább hagyjam abba és kezdjek bele a fociba, hátha abba sikerülne elérni a céljaimat.

Mit tennétek a helyemben?



2021. jún. 12. 01:58
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ha elkötelezett vagy a kézi mellett, mint sportág, akkor talán érdemes lenne csapatot váltanod. Nem lehet, hogy a csapattársak vagy az edző húz vissza? Versenyszinten csinálod? Lehet, hogy érdemesebb úgy tekinteni rá, mint egy hobbi, talán eljött az idő, hogy "visszavonulj", bár nem tudom hány éves vagy. Ennek függvényében én nem zárkóznék el a focitól sem egyébként, lehet jobban is élveznéd mint a kézit. Mik a céljaid egyébként? Bekerülni a válogatottba?
2021. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!