Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyibe kerül egy átlagos...

Mennyibe kerül egy átlagos mountin bike-ra egy pedál és egy hátsó fék?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok otthon a témában, úgyhogy sajnálom, ha buta kérdést tettem fel:S
2010. jún. 12. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez több dologtól függ, ha szar féket veszel Teszkóban pár száz forint, ha normálisat veszel rendes bringa boltban, akkor a legolcsóbb olyan 2ezer Ft, de az legalább használható.


Pedál meg létezik műanyag és fém is, a fém az valamivel drágább, a műanyagot nem venném meg, mert arról lecsúszik a lábad, aztán leesel a bringáról :)

2010. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Általában a fém pedálok 2000 körül vannak
2010. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem buta a egyáltalán a kérdés csak helyesbíteni kell egy kicsit:) először is tárcsafék vagy v-fék kell neked rá? tippem szerint v-fék kell mondjuk neked! egy ilyen fajtából egy középkategóriás shimano deore nevűt tudok ajánlani ( [link] és ez jó fékerejű, megáll mindenben! pedálból meg ezt tudom ajánlani: [link] ez jó kialakítású, lábad nem csúszik le róla, és beépített LED lámpák vannak benne! ezt a kettőt összesen ha ebben a biciklis webshop-ban veszed meg 5960FT-ba kerül összesen plusz 1200FT a házhoszállítás díja szal cakkpakk 7160FT-ba kerülne!
2010. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!