Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpár jó a hosszú...

Milyen kerékpár jó a hosszú túrázós célra?

Figyelt kérdés
Nyárra tervezem, hogy elmegyek minimum 1 hónapra túrázni kerékpárral. Az útucél valószínűleg Horvátország. Viszont egyáltalán nem értek a kerékpártípusokhoz, és hogy erre melyik típus a legjobb. Azért merül fel bennem a kérdés, mert tudom, hogy rengeteg féle kerékpár van, és mindegyik másra lett kitalálva. Hallottam pl. a fekvőkerékpárokról, amik elképesztően kényelmesek, de ahogy láttam 100k alatt nem is lehet őket kapni. Én használtan szeretnék venni, és 20k körüli összeget akarnék rászánni. Fontos, hogy így vagy úgy, de viszonylag több cuccot rá lehessen rakni, mert mégis csak egy hónapra megyek.

2018. jan. 30. 00:11
1 2
 11/11 D. Brasco ***** válasza:

Tavaly nyaron csinaltam egy 3 hetes horvatorszagi bucikli turat!Mar csak az erdekelne hogy hogy akarsz te egy honapig uton lenni ha még arra a szerkezetre sincs pénzed amivel el kellene indulni!20ezerérr lefingottabb kemping biciklit adnak nem túra gépet annak minden tartozekaval!

Annyira komolytalan amit itt előadtal,hogy még egy tizenéves gyerek lázálmának is gyenge.........

2018. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!