Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Single Speed kerékpár? Megéri...

Single Speed kerékpár? Megéri elmenni az ilyen biciklivel hosszú túrákra?

Figyelt kérdés

Szerintetek az ilyen fajta kerékpárokkal ellehet menni hosszabb túrákra, itt olyan útvonalakra is gondolok amik

magasabb dombokkal vannak tarkítva?

És még az lenne a kérdésem hogy az ilyen fajta kerékpárokból gyártanak olyat amivel terepre is tudnék menni?



2017. ápr. 9. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy 30 éves orosz trekkingbringával raktam körbe a Balatont. Mondjuk a badacsonyi kitérőt kihagytuk, meg volt egy emelkedő Aliga környékén is, ahol inkább sétáltam kicsit, de az a bringa már amúgy sem annyira uralta a szituációt. Sztem egy rendes egysebissel simán lehet túrázni, régen is megtették az emberek.
2017. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe nem jutna sebváltás nélkül túrázni még sík úton sem. Magasabb dombokon? Ugyan már... az első 10%-oson meg tolnád fel az egysebességest :) Mert ugye nyilván nem 6 km/h-ra optimalizálnád a pedál csapásszámot :)

Bár én nem divatbuzulásként kezelem ezt a kérdést, hanem praktikusan.

2017. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!