Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen váltókar típusok léteznek?

Milyen váltókar típusok léteznek?

Figyelt kérdés

azt tudom, hogy van marokváltós, ok de azon kívül?

Nem túl bonyolult kérdés, sorry, ha rabolom valaki idejét.


Köszönöm, 16/f.



2017. jan. 15. 19:27
1 2
 11/14 Wadmalac ***** válasza:

Így van, inkább előtte igyekezz több fajtát kipróbálni, legalább úgy, hogy valakit, akinek van, megkérsz, hogy legalább a kormányfogás-váltás kombóhoz odaigazítod a kezed.

A többség (én is) az Y-karokat szereti, de van, aki a revo-ra esküszik, van, aki még a 9 gangoshoz is külön egykaros kormány tetején "tekergetőst" vett, mert neki az jön be.

2017. jan. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

jaja jól írják.

nekem pl:"Aztán a Shimano a kétkarosból olcsóbb kategóriában illetve trekkingre, túrabájkra bedobott olyanokat, aminek a mutatóujj-kart a fékkar fölé tették, sosem értettem meg, mi ebben a jó, az biztos, hogy kényelmetlen. Talán a fékkarra visszafogást gyorsítja váltás után.

[link]

remekül bevált,nem éreztem kényelmetlennek,most sem az.

2017. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem egy kona biciklim van kicsit spórolni akartam a váltókaron így egy sinrace 3x 8 fékváltókart vettem de egy rakás sz@r gagyi ês fêl év alatt elkopott a fogaskerék benne , pedig nem volt agyon használva . Mindenképpen shimanot vegyêl az örók élet . Ha csak fékkar akkor jó lehet a promax ,trektro fékkar is .(tudom hogy régi a kérdês de hátha másnak is segít)
2022. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Alex Fly ***** válasza:
@13: nem tudom, mit csináltál, de nálam a 3*8-as Sunrace (M50) váltókarok évek óta tökéletesen teszik a dolgukat -és a Shimanoval ellentétben fémből készült kar örök élet +1 nap...
2022. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!