Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van olyan, aki nem tud bicajoz...

Van olyan, aki nem tud bicajozni? Miért?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

mert fél, hogy el fog esni.


nincs meg az az egyensúlyközponti berögzülés a fejében, ezért mindig eldől, ha nincs alatta még plusz két kerék.

2010. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátom. Mert sosem volt szüksége rá, hogy biciklizzen. Hegyvidéken lakik, inkább gyalogol, vonatozik vagy vezet.
2010. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert szerintem én elfelejtettem, vagyis nem merek.Tisztára parázok, ha rágondolok.Meghülyültem?:-)
2010. márc. 30. 10:54
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
próbálni. De nem lehet elfelejteni. Igaz, a múltkor én is "elfelejtettem", hogy kell rálépni a mozgólépcsőre a Délinél. Tök gáz volt, mert beparáztam, meg minden.
2010. márc. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiába mondják,hogy "olyan ez mint a biciklizés! Nem lehet elfelejteni"

És tényleg nem lehet elfelejteni,csak elszokni lehet tőle..

Gyerekként rengeteget bicikliztem,majd abba hagytam mert nem volt rá szükségem..

Tavaly 37 évesen gondoltam újra biciklizem( a melóhelyem biciklivel alig 10 percre van)de nem jött be..

Nem a biciklizéssel volt baj,hanem hogy bizonytalan voltam a kanyarodásnál(féltem,hogy tovább kanyarodom,és neki megyek valakinek),de a fő bajom az volt,hogy az ülés nagyon feltörte a fenekemet..

Párszor még próbálkoztam(puhább ülést is vettem) de mindig feltörte..Így mai napig is inkább gyalogolok....

2010. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 napja kivittem a játszótérre a fiamat. Ott mondta egy idősebb hölgy, hogy ő azért hintáztatja nagyon sokat a gyerekét, mert ez összefüggésben van azzal, hogy később tud-e majd bicajozni. Ő maga nem tud, mert megkérdezte alig hintáztatták kiskorában. Nem tudom ez mennyire lehet igaz. Én egyébként tudok bicajozni, anyukám viszont nem.
2010. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Unokáját hintáztatta bocs. Azt írtam hogy a gyerekét.
2010. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Magymamám nem tud...egy kis faluban élt gyerekkorában,ahol nem volt valami sok lehetőség megtanulni és máig sem sikerül neki.
2010. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Van közük egymáshoz. A hintázás növeli az egyensúlyérzéket. Minél többet hintázik a gyerek annál fejlettebb lesz az egyensúlyérzéke. Nem tudom ez felnőtteknél is használ-e.
2010. ápr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Anyukám, és mert soha nem tanult meg. Fiatalon kimaradt, "öregen" meg már nem lehet....
2010. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!