Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnél eljutni a Stadionokt...

Szeretnél eljutni a Stadionoktól a Kopaszi gátra biciklivel! De azt láttam, hogy az a bicikli út össze- vissza kanyarog, néhol szakadozik, egyik oldalról a másik oldalra, a hídon pedig lépcső. Vállalható ez az út egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 11:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Én nem szeretnék.
2015. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 kovpet ***** válasza:
Van végig kerékpárút, nem lesz gond. Igaz, tényleg kanyarog, de hát azért van a kormányod :)
2015. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De miért nem tudták azt egy oldalra felfesteni?

A francér kell átmennem +8 lámpán!

2015. júl. 23. 12:34
 4/16 A kérdező kommentje:
Éppeszű ember nem járkál egyik oldalról a másikra, mikor egyenesen megy.
2015. júl. 23. 12:38
 5/16 kovpet ***** válasza:
Igen, ide-oda van vezetve. Várni kell a lámpára többször is. De ettől eltekintve nagyon jól lehet ott jönni egy kezdő számára is. Az ide-oda átvezetés csak bosszúságot okoz, nem veszélyes és eltévedni sem nagyon lehet.
2015. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, lenne kedvem bringázni, de lehet, hogy nem kéne megkockáztatnom...
2015. júl. 23. 12:54
 7/16 anonim ***** válasza:
A Balatont tekertem körbe pár napja, ott is össze-vissza kanyarog a bringaút, és ezzel még nem is lenne baj, ha túratempóban mennék, csomagokkal. De tempósan nem lehet, mert akkora rajt a forgalom, kisgyerekek, túrázók, a kiépített rész minősége elég sok helyen legfeljebb csak mtb-al vállalható. Emiatt a legtöbb helyen a főúton mentem, és el kellett tűrnöm a kamionosok dudálasait. Ha szépen végig a körúton tekertem volna, az legalább plusz egy óra időt jelentett volna.
2015. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nekem országútim van. :)

Na most eltudod képzelni milyen a buckákon kátyúkon ugrálni vele...

A földútról, kövekről már ne is beszéljünk.

De a kedvencem a lépcső. :D

2015. júl. 23. 19:58
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
mit nem mersz bevállalni te jó isten? :D meg amúgy ha nem praktikus az útvonal neked akkor miért akarsz kerékpárral menni? Vagy ez a kihívás része hogy letekered ezt a hatalmas távolságot? :D akkor inkább kocogd le az még ér is valamit, de kerékárral ez a táv még ha csak egyenesen mennél is, kb bemelegítésre se elég.
2015. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Országútid van, és azon vekengsz, hogy hogyan mehetnél végig, meg hogy mennyire kanyarog a bringaút egy ilyen 5 kilométeres szakaszon? Minek országúti az ilyennek?!
2015. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!