Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van valami tippetek, mit...

Van valami tippetek, mit lehet tenni kerékpárlopás esetén?

Figyelt kérdés

Milyen helyeken érdemes keresni, egyáltalán érdemes-e és ha igen, mikor? Milyen szervet tudnánk bevonni?

Nagyon értékes darabról van szó, mind a szívünk, mind a pénztárcánk szempontjából, ezért minden követ szeretnénk megmozgatni.

A 11. kerületből lopták el.



2015. máj. 9. 13:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

ELTE Lágymányos Északi tömbje elől.

Éppen LEN napok voltak, elég nagy nyüzsi...utólag biztosan jobb helyre kötöttem volna, de meg sem fordult a fejemben, hogy bármit is ellopjanak tőlem. Tudom, naiv vagyok...mondjuk még így is duplán volt kikötve és visszamenni az időben már úgysem tudok, hogy változtassak akármin is :(

Köszönöm a részvétet, valóban szörnyű érzés!

2015. máj. 10. 15:02
 12/24 anonim ***** válasza:

Gondlom, hogy valami jobb féle zár is volt. U-lakat?

Kamera nem volt a közelben?

2015. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

U lakat sajnos nem volt...ezentúl csak azt használunk.

Kamera nincs a közelben. Nem is értem...utólag kutakodtam és a legtöbb lopás azon a környéken történik, de valószínűleg a rendőrségnek nem érdeke felszerelni a környéket...miért is lenne?

Bosszantó ez az egész maffia.

2015. máj. 10. 15:07
 14/24 anonim válasza:
nekem is ellopták, az összes biciklitolvaj kezét le kéne vágni!
2015. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Milyen típusú zár volt? Mert sajnos sokat nagyon könnyű kinyitni meg elvágni is. Az ulakatból is van gagyi.
2015. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Sodrony volt és egy gumival bevont vastag lánc.

Utólag tanul az ember...néztem videókat, pár mp alatt levágják az ilyen típusúakat.

2015. máj. 11. 19:30
 17/24 anonim ***** válasza:
A sodrony az nagyon gyenge. Főleg az 1000Ft-os kategória. De a vastag sodronyok is csak átverések, mert belül nagyon gyengék. A láncból van amelyik edzett, azzal már lehet küzdeni. Persze az erővágó azt is viszonylag gyorsan elviszi.
2015. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Fordulj a tolvajkergetőkhöz.
2015. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már megtörtént az is, de egyelőre valami eljárás folyik ellenük, úgyhogy gondolom kisebb gondjuk is nagyobb az én biciklimnél.

2015. máj. 14. 13:20
 20/24 anonim ***** válasza:
Onnét most ne várj választ. Feltörték az oldalukat azt most a bűnözők kapják meg akik feltörték az oldalt.
2015. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!