Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van valami tippetek, mit...

Van valami tippetek, mit lehet tenni kerékpárlopás esetén?

Figyelt kérdés

Milyen helyeken érdemes keresni, egyáltalán érdemes-e és ha igen, mikor? Milyen szervet tudnánk bevonni?

Nagyon értékes darabról van szó, mind a szívünk, mind a pénztárcánk szempontjából, ezért minden követ szeretnénk megmozgatni.

A 11. kerületből lopták el.



2015. máj. 9. 13:32
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Jófogáson, vaterán, hasonló helyeken minden nap átnézem az új biciklik listáját. A lopás helyszínén kamera nem volt.
2015. máj. 9. 13:33
 2/24 anonim ***** válasza:

- figyelheted az osszes hasznaltcikk kereskedo oldalt,

- megkerheted a futarcegeket, hogy nezzenek kicsit jobban korul

- leforumozhatod minden kerekparbarat oldalon

- feladhatsz hirdeteseket, amiben pont ugyan olyan bringat keresel


... de nem akarlak elkeseriteni, ha nem tomegbringarol van szo, akkor szetszedik alkatreszekre, vagy totalisan atalakitjak.


Rohadjon meg minden tolvaj, aki masnak akarmilyet elveszi!!!

2015. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Basszus...elég egyedi a bringa, szerintem az egyetlen darab az országban :'(
2015. máj. 9. 15:05
 4/24 anonim ***** válasza:
55%

Kb esélytelen, hogy viszont láthatod.

Tőlem is loptak el bringát a 11. kerületből. Jó tanulópénz volt. Feljelentést tettem csak a miheztartás végett.

2015. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
En megorulnek, ha ellopnak a bringam! Nem is hagyom ott sehol, mindig ugy vagyok, hogy elerheto tavolsagban legyen, a szobamban tartom allvanyon :) De tenyleg.
2015. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mindenképp tegyél feljelentést. Legutóbb több, mint 60 biciklit néztek át itt nálunk és egyik sem volt bejelentve, pedig tuti volt közöttük lopott darab. Egy fickó összevásárolgatta őket, hogy majd eladja az nem tudom, hogy hogyan került a rendőrség telephelyére, de nem bűnjelként voltak ott az tuti.
2015. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Egyből tettem feljelentést.

Nagyon bízunk a csodában...köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. máj. 9. 20:29
 8/24 anonim ***** válasza:
54%

A rendőrség biztosan nem fog foglalkozni vele, nem ezért tartják őket el az adófizetők pénzén.

Valószínűleg elviszik másik kerületbe a bringát. Ha kicsit is értelmesebbek a tolvajok, akkor szétbontják, és alkatrészenként adják el.

2015. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Részvétem, nekem két bringámat meg egy kocsimat lopták már el, szörnyű érzés.:(
2015. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hogyan történt? Honnét vitték el?
2015. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!