Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Dirt bicikli az nem a BMX ugye?

A Dirt bicikli az nem a BMX ugye?

Figyelt kérdés
ja és 1 dirt bicajjal lehet mindent, mint az MTB-vel+erősített váz, amivel lehet jól repkedni?
2010. febr. 18. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
a Dirt meg a BMX más, jóllátod. és kb lehet vele mindent.
2010. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nem úgy van. Van a dirt, ami elsődlegesen azt jelenti hogy földből készült nagy ugratók vannak, amin ugrathatsz és közben csinálsz trükköket. Ezt csinálhatod bmxel is és MTBal is. A bmxel könnyebben tudsz megtanulni trükköket és több típusú trükköket tudsz csinálni mert a bmx kicsi és könnyebb.
2010. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pontosan. ezért görnyed mindenki bmxen mert bszik kicsit erőltetni magát. Hidd el sokkal jobb MTB-vel. Sőt az én bringámmal napi 30kmt is tekerek, DH pályákon is megfordulok, Dirt meg már alap. kb 2 éve alatt megtanultam jópár trükköt.


Persze van egy csomó bmxes haverom, nincs velük bajom. nem azért mondtam;)

2010. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem az összes haverom csak azért vesz bmxet mert montira nem futja, ráadásul nem tesz jót az izületeknek a bmx és akkora biciklije a divatmajmoknak, meg a 8 éveseknek van...
2010. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ne szidjátok a bmxeseket mert teljesen más mint a dirt.

ha még nem bmxeztél akk föleg kuss!!

2010. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lol előző vagyok, sajnos már mentem bmxel, és udok vele 180 azni meg szinte mindent amit a montival is, de jobb annak aki még nem ment vele, kényelmetlen hülyén nézel ki te is és a bmx is és nagyot is vág, gyenge,stb... :S
2010. aug. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dirt után persze hogy furcsa ember énsem tudtam dirtezni 1 hónap kihagyás utánXD aztán mostmár csak bmx ezek... ritkán ha újul a bmx akkor elökapom a dirt et ugyan ugy megy minden nem nagy cucc-.-XD
2010. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!