Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek,? 70%...

Milyen biciklit vegyek,? 70% asztfalt + 30% terep.

Figyelt kérdés

Sziasztok, azt szeretném megtudakolni, hogy milyen kerékpár lenne a legmegfelelőbb erre a célra: iskolába minden nap biciklivel járok (csak oda 3km, ami annyit tesz, hogy ha csak hétköznap, csak a suliba járás oda-vissza, 8 hónap (tanítási idő szünetek nélkül) kb. 1 000 km. de persze nem csak suliba járok (zenélés, haverokhoz, hétvégén túrázás, ügyintézések (ami egy 16 éves sráctól elvárható) szünetek, stb) úgyhogy ez jóval több , sztem 1 500-2 000 km évent (nem tudom biztosra, csak saccolás))

na szóval, erre a célra kéne egy jó kis férfi bicikli (172 cm, 60 kg (mármint én! :) ).

Nem értek a biciklikhez, úgyhogy a szakszavak nekem nem jelentenek semmit! :)

Nézelődtem a neten és ami erre a célra jó lenne az úgytűnik, hogy a Cross bicikli. Szeretnék tárcsafékeset (nem feltétlen), vagy valami ilyesmit, meg sztem lockolható teleszkóp (ez sem feltétel), 25 körüli sebesség, és lehessen vele hasítani, mint állat, meg viszonylag könnyű legyen. Huhh bakter, nemhogy én az írásba, de szerintem ti is az olvasásba elfáradtatok! :D

Ha valaki elolvasta, és esetleg segítene, azt megköszönném! :) Ha kérdezel még dolgokat, az se baj. :) Kösz, hogy szántál rán ennyi időt! :)



2014. dec. 7. 22:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
nah, írjatok még pár ilyen hülyeséget
2014. dec. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
agyváltós :D :D :D :D D:D
2014. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!