Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Télen hova teszitek a biciklit...

Télen hova teszitek a biciklit? Én kint szoktam hagyni az udvaron, tavasszal pedig újra használom

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindig fedett helyen tartom egész évben. Mert az eső belefolyna a csapágyakhoz, megváltoztatná a benne lévő kenőzsír tulajdonságait, aztán kikopva lötyögnének a csapágyak és ráadásul nehezebb is lenne tekerni. Fontos hogy például a túrázáshoz nagyon jó műszaki állapotú legyen a biciklim.
2014. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felakasztom a garázs falára, hogy ne legyen útba.
2014. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam a műszaki állapottal sokat foglalkozni, addig hajtom ameddig bírja. Aztán vagy elviszem szervízbe, vagy veszek egy használt biciklit. Attól függ, melyik olcsóbb a kettő közül.

Mióta hamar sötétedik nem is biciklizek mert a bukkanónál leesett a lámpám és összetört.

2014. nov. 27. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyémen szétrohadt már kb minden teljesen szóval a lomtalanításkor az utcára fogom tenni a biciklim :D
2014. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem szoktam a műszaki állapottal sokat foglalkozni, addig hajtom ameddig bírja"

Én meg be se tolom az utcáról. Amíg megvan, megyek vele, ha eltűnik, veszek egy másikat.


(egyébként az előszobában tartom)

2014. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 biciklim is van, de mindhármat ugyan úgy használom télen, mint nyáron... és mindhárom a falamon lóg mikor "pihen"
2014. nov. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Wadmalac ***** válasza:
Velem alszik a szobámban a másodikon. :)
2014. nov. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én otthagytam a bolt bejáratánál, mert bedühödtem rá. Biciklivel mentem boltba, mire kiértem, lelopták az ülést róla. Jófajta ülés volt, még Svájcból hoztam.

Szóval azóta a boltba is kocsival megyek.

2014. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 brazen65 ***** válasza:

"Télen hova teszitek a biciklit? Én kint szoktam hagyni az udvaron"


Be is baszna ha a 300 ezer forintos bringámat kint hagynám télen az udvaron, nekem nem fussa annyira hogy minden tavasszal újat vegyek.

Aki télen kint hagyja az udvaron a bringáját, az a feleségem, én tolom be minden este a tárolóba-))

2014. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!