Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Közút és erdei utakhoz (terep)...

Közút és erdei utakhoz (terep) milyen biciklit vásároljak?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, és 62.000 forint alatt szeretnék biciklit venni. Kinéztem egy Csepelt (61.900) első teleszkópos, de annak teljesen vízszintes a felső váza. Igazából nem tudom mennyire számít már mint, hogy kicsit dől a váz vagy teljesen vízszintes. A fenti helyekre mit vegyek figyelembe a vásárlás előtt. Nem ugrálni akarok vele. Hauser-t néztem még és Neuzer - ebben a kategóriában, a helyi boltban ezeket találni.

2013. júl. 3. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hauser ,neuzer a legrosszabb . Áruházi vacak,igaz,hogy úgy árulják ,mint terepre alkalmas gép,de ez kamu,széthullik pikk-pakk. Az újak között az igazán jók 100 nál kezdődnek,de ennyiért használtan kilehet fogni jókat .
2013. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arra mindenképp figyelj, hogy NE LEGYEN RAJTA MŰANYAG fékkar és fék.
2013. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt van még egy elfogadható. De a műanyag pedált mindenképp lecserélni valami városi Alura.


[link]


Nézelődj:

[link]

Vannak még más boltok is. Nézz szét.

2013. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2013. júl. 3. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Neuzerem van.15 éves.Semmi baja, most így 15 év után szakadt el a hátsó fék bovdene ennyi.Városban és földúton volt használva sokat.
2014. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem egy tizenéves Hauserem (Over Sized) van. Még általános iskolás, alsó tagozatos koromban érdemeltem ki a jó tanulmányi eredményemért. Most meg lassan végzek az egyetemmel és mindig semmi baja. Gumi és fékpofa volt cserélve rajta. Ezek meg kopó dolgok. Túlnyomórészt terepen használom, nem esett szét eddig.
2014. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

*és még mindig semmi baja


Egyébként én ajánlom a Nopeust is, ha még aktuális a vásárlás.

2014. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!