Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt ajánlanátok...

Milyen kerékpárt ajánlanátok terepre?

Figyelt kérdés
Legyen megfizethető árú(max. 100e HUF), strapabíró (2 szeont bírjon ki azért), teleszkópok meg egyéb cicoma nem kellenek rá, a kerekei legyenek viszonylag keskenyek.

2013. máj. 5. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
montenbájkot
2013. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

(Fentebb elírtam: az szezom szeretett volna lenni, bocsesz.)

Oké, kösz. Bővebben? Gondoltam már csak belinkeltek valamit...

2013. máj. 5. 22:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Keskeny kerék és no teleszkóp, de azért terepre? Ez így kicsit paradox, vagy csak túl sok kompromisszumot akarsz kötni, nem? Ha strapabírót akarsz és ennyit rá is szánnál akkor egy csak elöl teleszkópos MTB-t nézz, bár egy pár tízezerrel efölött kezdődnek el igazán. Pl. Gepida Sirmium, Trek 3ezres széria, egyes Meridák. Ha kinéztél valamit, akkor a testbike-on több felhasználó véleményét is elolvashatod az általuk használt termékről.
2013. máj. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja, bocs azok nem az ár miatt kötendő kompromisszumok lennének, hanem én személy szerint ki nem állhatom a teleszkópot meg az ilyesmiket, de főleg a teleszkópot nem csípem. Csak feleslegesen vesz el energiát.
2013. máj. 6. 00:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor szűrj valamelyik oldalon MTB-kre, és kiválasztod a neked megfelelőt. Bár én innen nem szoktam venni, de ennyiért ilyesmik talán vannak a Schwinn Csepel és a Koliken oldalán.
2013. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem kell teleszkop es a terep meg is jatszik ... akkor a te tipusod a CycloCross lehet.

Vekony a kereke, terepre termett, nincsenek cicomak.


Cyclocross!


De 100e. Ft-ert csodakra ne szamits ... talan, ha vadaszol valami ertelmeset a hasznaltak kozul, talan.

2013. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A teleszkópügyben részben egyetértek a kérdezővel: az olcsó darabokkal tényleg sok probléma van, inkább hátrány mint előny, és fölösleges is ebben az árkategóriában. A jó telók 100eFt-nál kezdődnek, úgyhogy gyakran jobban megérné egy merev villa, csak hát manapság már nem árulnak jó bicót ilyennel.
2013. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsónál a pont. Nekem is éppen ez a problémám. Már minden teszkós foschra raknak teleszkópot, de minek?! :D
2013. máj. 6. 21:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg tárcsaféket is, mégis mindkettő, mintha ott sem lenne. Egy normális készlet belőlük annyiba kerülne, mint amennyiért a teszkó az egész bicajt vesztegeti... De másfélszázezerért és efölött már egész jókat össze lehet hozni.
2013. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De nekem akkor sem kell teleszkóp. Nem, nem és NEM! :D Se teszkós vagy hasonló bringa.
2013. máj. 6. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!