Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek milyen terepen...

Szerintetek milyen terepen érdemes elkezdeni komolyabban a terep kerékpározást?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 21:32
 1/4 anonim válasza:
én komolyabban üzöm ezt a sportot márt lassan 4 éve és nekem eddig a legjobb szakaszokat az erdők-ben találtam:D
2012. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lakókörnyezeted eldönti a kérdést, nem?
2012. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 -Fremen- ***** válasza:

Függ a stílusodtól meg a kerékpár(pénztárca) képességeitől.

Mondjuk Szegeden downhillezni egy oútival nem könnyű feladat.


Meg a "komoly" fogalma is változó. Talán Budapest, Miskolc, Eger, Gyöngyös, Pécs Szentedndre környéki hegyek. De a valódi profik szerint Magyarországon nem lehet komolyan művelni egyes stílusokat. Inkább csak enyhébb (cross-country) kategóriában.

2012. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ahol én lakok ott nekem a komoly az amikor esik az eső és elmegyek a szőlőbe egy hosszú sáros úton kell fel menni ot beton utána csak föld sár por kavics homok régi v-fékes bicóm nem is bírta vagyis a fék mostani tárcsa fékesem az adja neki de meg azzal se nagyon lehet megálni igaz én bukó nélkül biciklizek mindenhol de ott ha ott mész akkor utána mehetsz hajat mosni is :D
2014. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!