Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A kontraféket tényleg meg...

A kontraféket tényleg meg lehet csinálni hogy hátrafele is lehessen tekerni?

Figyelt kérdés
egyik haverom mondza de sztem hülyeség.. de most fontos lenne hogy a biciklim meg tudjam csinálni.

2014. máj. 6. 15:53
 1/5 anonim válasza:
Nem lehet,ez hulyeseg!vagyis meglehet de akkor a kontrafek nem mukodne,hisz amikor hatra tekered akkor ne lenne kontra.
2014. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem nem is kell! épp ez a lényeg!
2014. máj. 6. 20:49
 3/5 A kérdező kommentje:
leírnád hogy hogyan kell?
2014. máj. 6. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat elso korben meg kell forditani a kereket. Csak akkor rossz oldalon lenne a fogaskerek. De ha atkullozod a hatso kerekedet ugy, hogy csak az aygat forditod meg, akkor elvileg mukdohetne a dolog.


(Amugy sokkal egyszerubb lenne nezned egy orokhajtos bicajt.)

2014. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszii! ma történt velem az, hogy elestem a biciklivel, az agy kilazult, mentem vele 1-2 kört, aztán azóta tudom hátrafele tekerni, csak így nem tudok menni, mert nincs meghúzva a kerék, és fékem sincsxd
2014. máj. 12. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!