Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez a cikk mennyire igaz?

Ez a cikk mennyire igaz?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 23. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért van benne pontatlanság, meg túlmisztifikálás, részletkiragadás, mert ez is "csak" egy aerob mozgásforma, így, mint aerob mozgásforma, nem igazán bír ezen a téren többlettulajdonsággal, mint más aerob sportok, ami viszont tényleg az ő keresztje, az az, hogy valóban elég ízületkímélő tud lenni, ha rendesen van csinálva, az intenzitása elég jól adagolható, valamin tényleg egy lábalapú, rendes aerob mozgás.


Viszont továbbra is egy monoton aerob mozgás, és mint ilyen, nem különbözik lényegében más aerob mozgásoktól. A fogyás még mindig első sorban az étkezésen múlik. A mellé javasolt aerob mozgás szinte teljesen mindegy, milyen formájú, mivel monoton mozgás lévén úgyis a legfőbb paraméter, amit nézni kell, az az intenzitás, amit adnak. Mellesleg lehet a kerózásnak is hátránya, illetve van még mozgásforma, ami előnyeit ugyanúgy biztosítani tudja, sőt, még rá is ver ezen a téren.

2014. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az étkezésem rendben van, mármint összeállított étrend szerint eszek, csupán egy olyan aerob edzést kerestem, ami számomra elérhető, viszonylag könnyű, van rá időm, megfelelő hely stb., aztán most kaptam a biciklit, és úgy gondoltam, ráguglizok, hogy az aerob-e, és ezt a cikket adta ki első találatként. Nagyon hihetetlenül hangzott, ezért kérdeztem... :D

2014. ápr. 23. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!