Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti biciklit ti ott...

Országúti biciklit ti ott mertek hagyni bárhol?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtat ez a kérdés,mert sokan mondták hogy ők az övéket egy percre se sehol, én meg vettem egy olyasmit,de én ez a helyekre elmenős típus vagyok,nem verseny biciklis,szóval nem mint sport eszköz vettem biciklit hanem mint közlekedési eszköz. Ebből kifolyólag én A-ból megyek B-be,és a két helyen ugye ott kell hagynom,kisebb-nagyobb időre. Egy BELL "U" lakatom van,12mm vastag edzett acél,és most rendeltem egy alap riasztót(aminek annyia funkciója hogy rezgésre 110-120 decibellel vinnyog,riaszt).

2014. márc. 7. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott.
2014. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Három biciklim van, ebből kettő országúti. Az egyiket bárhol otthagyom, akár több napra is, a másikat sehol. Országúti és országúti között nagy különbség lehet.
2014. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez igaz.

[link]

Egy ilyenem van,fekete-fehérben.

Ezt,ti ott mernétek hagyni?

2014. márc. 7. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy országúti-e, ha drága bicó és sz4r a környék, akkor nem szívesen hagyom ott sehol fél óránál tovább, legyen rajta akármilyen lakat. Már csak azért sem, mert egy fél karú ember is több tízezer forinttal meg tud károsítani, mert semmibe sem tart neki levenni néhány alkatrészt róla.
2014. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igaz,de mondjuk nekem nincsenek ilyen extrák a biciklin amit könnyen le lehet szerelni...de mondjuk egy alap szerszámos ládával úgy le tudja szerelni hogy csak a váz marad.
2014. márc. 7. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy u lakat, nagyon szuper. A maradék kereket meg 5 sec alatt lehet kikapni, úgyhogy marhára megvéded a cuccot az u lakattal. Ha esetleg nem érted: használj két zárat.
2014. márc. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De,értem,sok helyen mutatják hogy hogy kell rendesen lezárni.
2014. márc. 8. 09:11
 8/8 anonim válasza:

1. A te biciklid nem országúti

2. Ez egyébként tök mindegy

3. Ha esetleg Beverly Hills-en élsz, vagy esetleg a Déli Sarkon, akkor persze, hagyd ott bátran , ha esetleg emberek között élsz valahol magyarországon, akkor meg te tudod. Nekem pár éve csak a fék/váltókart szedték le a bicikli tárolóból, 25E forintos kárt téve ezzel. És örültem, hogy csak ennyit vittek el. Azóta hordom fel a biciklimet a negyedikre.

2014. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!