Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ti mit szoktatok tenni azellen...

Ti mit szoktatok tenni azellen hogy ne ereszen le a kerék keveseb mint egy hét alatt és ne mennyen nyolcas a hátsó kerékbe hamar?

Figyelt kérdés
Én ovatosan vezetek a kátyukat kikerülöm patkázni se szoktam mégis fél év után ilyen lett a biciglim.
2014. márc. 6. 14:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha így van, akkor nem vezetsz óvatosan, a nyolcasok nem keletkeznek csak úgy.
2014. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De óvatosan vezetek! A biciglim meg használtan lett meg véve. Frisen szervízelt szezonra felkészitett volt márkája az Eurobike. Elöl teleszkópja is van neki!
2014. márc. 6. 15:11
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
biciKli
2014. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
minőségi felni és kész, a gumit meg időnként fel kell pumpálni ez ilyen.
2014. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem rozsdás a felnim! A kereketet pedig nem normális szerintem hogx négy naponta fújni kell mind a kettö ilyen!
2014. márc. 6. 15:45
 6/19 anonim ***** válasza:
senki nem beszélt rozsdáról.
2014. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
senki sem beszélt semmiről...
2014. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Csak ugy árad belöletek a segítőkészség.
2014. márc. 6. 17:52
 9/19 anonim ***** válasza:

vagy nem figyelsz rendesen a kátyúkra, vagy pedig elég silány minőségű felnid van.

a gumiról meg annyi hogy vagy veszel bele másik belsőt mert lehet már elöregedett, vagy pedig megszokod mert ez bizony tényleg ilyen.

2014. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De alig fél éve vetem ezt a biciklit! Használt volt irta is az eladó hogy frisen szervízelt szezonra fel készített kerékpár.

Nem lehet hogy atol lett nyolcas a hátsó kerékbe hogy nem váltok sose és legnaygobb fokozatból indulok? Nehéz tekerni amikor el indulok! Egy friss szervízes kerék pár nem lehet ijen lehet én rontotam el valamit.

2014. márc. 7. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!