Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen keményre fújjam a...

Milyen keményre fújjam a bicikli kerekem?

Figyelt kérdés
700x23-as a külsőm,nem tudom,nekem ez nem mond semmit,én az alapján döntöttem el hogy megnyomtam...hány PSI vagy Bar kell?

2014. márc. 4. 20:03
 1/4 anonim válasza:
Attól függ milyen típusú a gumid. Az oldalára rá szokták írni a minimális nyomás értékét (van hogy alig észrevehető az írás). Nekem az MTB Kenda gumijainak 3,5Bar kell, az országúti Kendáinak már 8-10 Bar (országúti bringáknál általában elég nagy nyomás kell, én csak kézi pumpával tudom elérni mivel a kompresszorom nem tud ennyit csinálni.)
2014. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ráírják a külső gumikra barban és PSI-ben is, mekkora nyomást bírnak el.
2014. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
addig szoktam meg kell is szerintem meg mindenki szerint fújni a még nem full kemény én kiskoromban apámmal fújattam fel kompresszorral és ő ért ezekhez meg autókhoz meg mindenféléhez (autó szerelés a munkája meg ha van úgy akkor amit hoznak megjavít)
2014. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Outi... minimum 8 bart ajánlok látatlanban.
2014. márc. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!